wiadomościreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2009-08-11| GIS, Edukacja, Instytucje

Wszechnica GIS: są jeszcze wolne miejsca!


Sekretariat projektu „Wszechnica GIS” informuje, że jest jeszcze kilkanaście wolnych miejsc na organizowanym przez IGiK bezpłatnym kursie doszkalającym pn. „Modelowania pojęciowe w projektowaniu i implementacji systemów geoinformacyjnych”. Szkolenia ruszają w październiku.

Kurs przeznaczony jest dla studentów i doktorantów na kierunkach Geodezja i kartografia oraz Geografia (nie dotyczy studiów podyplomowych). W przypadku braku chętnych istnieje również możliwość złożenia przez kierownika projektu wniosku o rozszerzenie grupy docelowej o Gospodarkę przestrzenną. Obecnie dostępnych jest 25 miejsc na II i III edycję kursów (odbędą się w IGiK w Warszawie w dniach 26-30 października oraz 2-6 listopada). Za uczestnictwo w szkoleniu otrzymuje się 6 punktów ECTS.

Drugą grupą docelową są pracownicy Sieci Naukowej „Systemy Geoinformacyjne”, dla których zorganizowano dwie edycje kursu. Aktualnie wolnych jest jeszcze 7 miejsc w terminie 30 listopada-4 grudnia.

Kurs składa się z 4-dniowych zajęć w siedzibie IGiK oraz 4-tygodniowego modułu ćwiczeń w trybie e-learningu. Tematem zajęć będą m.in. podstawy języków XML, UML i GML, a także obsługa programów: ArcView, Quantum GIS, MEDARD, Enterprise Architect i Visual Paradigm. Aby zapisać się na kurs, należy ze strony internetowej projektu pobrać formularz i wypełniony odesłać do organizatorów.

Agata Pillich (Wszechnica GIS)


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skaning lotniczy Nysy
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS