wiadomościprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2009-07-21| GNSS, GIS, Mapy, Firma, Software

Mapy Tele Atlasu znajdą się w serwisie StreetMap Premium


Firma Tele Atlas podpisała niedawno ze spółką ESRI kontrakt na dostarczanie cyfrowych map do nowej wersji serwisu StreetMap Premium.

Jest to baza ulic wykorzystywana w systemie ArcGIS, która obejmuje teren Ameryki Północnej oraz Europy. Zawiera najświeższe dane dotyczące: geometrii, informacji adresowych itp. oraz umożliwia wyznaczanie najkrótszych tras pomiędzy wybranymi punktami. StreetMap Premium zajmuje niewiele miejsca dzięki kompresji plików (Smart Data Compression), co sprawia, że wyszukiwanie adresów, czy generowanie tras jest szybkie i łatwe. Dzięki podpisanej umowie firma ESRI będzie wykorzystywać najnowsze mapy Tele Atlasu na potrzeby serwisu. Ponadto będą one używane w innych aplikacjach tej firmy. Umowa ta jest rozszerzeniem trwającej od 1989 roku współpracy obu firm.

Źródło: ESRI


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 3
czy wiesz, że...
© 2005-2023 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Anna Wardziak
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa


Reklama
reklama@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS