Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2006-06-12| Geodezja, GIS, Mapy, Firma, Software, Instytucje, Imprezy

BE Conference Europe, czyli czym i jak poprawiać infrastrukturę na świecieNa rozpoczynającej się dzisiaj konferencji użytkowników oprogramowania firmy Bentley Systems (BE Conference Europe, 11-15 czerwca) odbyło się kilka europejskich premier. Na imprezie zorganizowanej w czeskiej Pradze pokazano m.in. MicroStation V8 XM Edition, Project Wise XM Edition, a także Start Point – efekt współpracy Bentleya z Microsoftem.

Otwierając spotkanie, które zgromadziło blisko 1000 uczestników zajmujących się europejską infrastrukturą, szef marketingu Anthony Flynn podkreślał rolę edukacji we współczesnym życiu. Dotyczy to już nie tylko dzieci i młodzieży, której firma Bentley poświęca sporo uwagi, ale także ukształtowanych już inżynierów. Bez ciągłego doszkalania, które pozwala zwiększać produktywność, jakość projektowania i konkurencyjność organizacji, szybko zostaje się dzisiaj w tyle i wypada z obiegu. Takim kursem Bentleya w pigułce jest właśnie praska konferencja, ukierunkowana na bezpośrednie szkolenia.
Politykę i wyniki firmy w roku 2005 przedstawił jej szef Greg Bentley (na zdjęciu). W 2005 r. osiągnęła ona przychody na poziomie 336 mln dolarów (304 mln – w 2004 r.). Gościem Konferencji był europejski futurolog Ray Hammond, który zwrócił uwagę na zwiększające się w postępie geometrycznym tempo przemian technologicznych oraz trudności związane z opisem przyszłości wynikające z braku języka nadążającego za tymi przemianami.

kpk


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Bolesławiec w 3D
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS