Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2009-07-10| GNSS, GIS, Mapy, Teledetekcja, Firma, Software

Geomatica - nowe oprogramowanie do obróbki zdjęć satelitarnych


PCI Geomatics, producent oprogramowania do pozyskiwania i przetwarzania danych obrazowych wypuścił na rynek nowy produkt, Geomatica 10.2.1.

Oprogramowanie umożliwia ortorektyfikację wysokorozdzielczych, multispektralnych zdjęć satelitarnych. Dzięki bazie danych, zawierającej dokładne parametry orbit większości satelitów komercyjnych, możliwa jest ich dokładna rektyfikacja. Oprogramowanie możliwe jest do zastosowania m.in. dla zobrazowań pochodzących z satelitów: RapidEye, TerraSAR-X, Radarsat-2, Cosmo Sky-Med. Geomatica 10.2.1 zapewnia łatwą obróbkę zdjęć, dane mogą być zapisywane w ponad 100 formatach GIS-owych, bezproblemowe jest też łączenie danych wektorowych i rastrowych.

Źródło: PCI Geomatics


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wpływ aplikacji lokalizacyjnych na korki
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS