wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Apeks skanuje zabytkowe młyny
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2009-05-28| GNSS, Sprzęt, Ludzie

FAST FIND 210 – najnowsza radioboja


McMurdo, czołowa firma produkująca radioboje ratunkowe, wypuściła na rynek nowe urządzenie pod nazwą FAST FIND 210.

Radioboja pozwala na wezwanie pomocy w trudno dostępnych miejscach (na morzu lub w obszarach polarnych). Dzięki wysłaniu sygnału do systemu satelitarnego o wypadku informowane są jednostki ratunkowe. Model FAST FIND 210 wyposażony jest w odbiornik GPS LEA-5A firmy U-Blox. 50-kanałowe urządzenie pozwala na precyzyjne określenie pozycji osób wzywających pomoc. Ponadto radioboja jest najmniejszym tego typu rozwiązaniem – waży jedynie 150 g i ma wymiary 34 x 47 x 106 mm.

Źródło: McMurdo


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt