wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
LiDAR rzuca nowe światło na cywilizację Majów
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2009-05-26| Geodezja, Sprzęt

Leica wprowadza trzy lasery z serii Rugby


Oferta firmy Leica Geosystems rozszerzyła się o trzy nowe automatyczne lasery ogólnobudowlane: Rugby 260SG, 270SG i 280DG. Pozwalają one w prosty sposób i z dużą precyzją określić stopień nachylenia w jednej (SG) lub dwóch płaszczyznach (DG).

Wszystkie trzy produkty posiadają duży wyświetlacz LCD, czerwoną diodę laseru oraz pięcioklawiszową klawiaturę. Promień ich działania wynosi 350 metrów (300 metrów dla 260SG) przy dokładności tyczenia spadku do 3 mm na każde 30 metrów (1,8’’ na 100 stóp) i dokładności samopoziomowania 1,5 mm na 30 metrów.

Leica Rugby 260SG wyposażona jest w półautomatyczny system samopoziomujący. Rugby 270SG charakteryzuje o 15% większy zasięg działania oraz w pełni automatyczne samopoziomowanie. Z kolei 280DG pozwala na tyczenie spadków w dwóch płaszczyznach i możliwa jest jego zdalna kontrola za pomocą pilota.

Źródło: Leica Geosystems


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt