Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2006-05-31| GNSS, Geodezja, GIS, Mapy, Teledetekcja, Sprzęt, Firma, Software, Imprezy

Nowy gracz na polskim rynku skanerów laserowych 3D


Ostatniego dnia maja w warszawskim hotelu Marriott odbyła się konferencja prasowa, na której ogłoszono oficjalne rozpoczęcie działania polskiego oddziału firmy FARO. Amerykański producent skanerów wychodzi do klientów nie tylko z ręcznymi urządzeniami laserowymi, ale także z najmłodszym dzieckiem – wielkogabarytowym skanerem 3D Laser Scanner LS.

Siedziba firmy Faro Technologies Polska Sp. z o.o. mieści się we Wrocławiu. Polski oddział wpisuje się w europejską sieć sprzedaży, w której pracuje w sumie ponad 400 osób, a jej centrala mieści się w Stuttgarcie. Roczne obroty Faro w 2005 roku wyniosły 125 milionów dolarów, a od momentu założenia firmy w 1981 roku, notuje ona stały wzrost sprzedaży na poziomie 25%. Do tej pory na całym świecie działa już 16 tys. sztuk różnego rodzaju sprzętu pomiarowego Faro. Wśród klientów zneleźć można największych producentów dóbr konsumpcyjnych, osprzętu elektrycznego, samochodów, samolotów itp.
Faro oferuje m.in. podręczne maszyny współrzędnościowe, ręczne skanery krótkiego zasięgu, lasery śledzące (trackery), a także najnowszy produkt – 3D Laser Scanner LS.
Więcej w lipcowym numerze GEODETY

MP


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Galileo pomaga stworzyć ekologiczne fajerwerki
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS