Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2006-05-22| Geodezja, Mapy, Prawo, Edukacja, Ludzie, Instytucje, Imprezy

Nagrody i wyróżnienia ministra transportu i budownictwa


Już po raz 40. przyznano nagrody ministra transportu i budownictwa za prace dyplomowe, doktorskie, habilitacyjne i publikacje w dziedzinie architektury, budownictwa, urbanistyki, gospodarki przestrzennej, mieszkaniowej i komunalnej oraz geodezji i kartografii.
Nagrody wręczali minister budownictwa Antoni Jaszczak oraz sekretarz stanu w tym ministerstwie Piotr Styczeń. Wśród nagrodzonych i wyróżnionych w dziedzinie geodezji i kartografii za prace magisterskie i inżynierskie znaleźli się: Elżbieta Grabowska (promotor prof. Witold Prószyński), Agnieszka Malinowska (dr Janusz Ostrowski), Tomasz Dudek (dr Bogusława Kalinowska-Śledzińska), Karol Kwiatek (prof. Józef Jachimski), Dariusz Laskowski i Dominik Pytlewski (dr Marek Woźniak), Jarosław Stanisław Pacholski (dr hab. Stanisław Kołaczyński), Wojciech Zdziarski (dr hab. Stanisław Kołaczyński).

Autorami docenionych w konkursie prac doktorskich są: dr Grzegorz Lenda (prof. Jan Gocał), dr Małgorzata Renigier (prof. Ryszard Źróbek), dr Urszula Marmol (prof. Józef Jachimski) oraz dr Anna Wrochna (dr hab. Karol Szeliga). Natomiast za prace habilitacyjne nagrody otrzymali: dr hab. Ryszard Hejmanowski i dr hab. Zofia Rzepecka, zaś wyróżnienie wręczono dr hab. Krzysztofowi Czaplewskiemu.
W czerwcowym numerze GEODETY przedstawimy tytuły prac laureatów 40. edycji konkursu oraz nagrody i wyróżnienia za publikacje.

PJ


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Lidar odkrywa zapomniane ślady w puszczy
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS