wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2006-05-22| Geodezja, Mapy, Prawo, Edukacja, Ludzie, Instytucje, Imprezy

Nagrody i wyróżnienia ministra transportu i budownictwa


Już po raz 40. przyznano nagrody ministra transportu i budownictwa za prace dyplomowe, doktorskie, habilitacyjne i publikacje w dziedzinie architektury, budownictwa, urbanistyki, gospodarki przestrzennej, mieszkaniowej i komunalnej oraz geodezji i kartografii.
Nagrody wręczali minister budownictwa Antoni Jaszczak oraz sekretarz stanu w tym ministerstwie Piotr Styczeń. Wśród nagrodzonych i wyróżnionych w dziedzinie geodezji i kartografii za prace magisterskie i inżynierskie znaleźli się: Elżbieta Grabowska (promotor prof. Witold Prószyński), Agnieszka Malinowska (dr Janusz Ostrowski), Tomasz Dudek (dr Bogusława Kalinowska-Śledzińska), Karol Kwiatek (prof. Józef Jachimski), Dariusz Laskowski i Dominik Pytlewski (dr Marek Woźniak), Jarosław Stanisław Pacholski (dr hab. Stanisław Kołaczyński), Wojciech Zdziarski (dr hab. Stanisław Kołaczyński).

Autorami docenionych w konkursie prac doktorskich są: dr Grzegorz Lenda (prof. Jan Gocał), dr Małgorzata Renigier (prof. Ryszard Źróbek), dr Urszula Marmol (prof. Józef Jachimski) oraz dr Anna Wrochna (dr hab. Karol Szeliga). Natomiast za prace habilitacyjne nagrody otrzymali: dr hab. Ryszard Hejmanowski i dr hab. Zofia Rzepecka, zaś wyróżnienie wręczono dr hab. Krzysztofowi Czaplewskiemu.
W czerwcowym numerze GEODETY przedstawimy tytuły prac laureatów 40. edycji konkursu oraz nagrody i wyróżnienia za publikacje.

PJ


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skanowanie wnętrza platformy wiertniczej
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS