wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2008-11-21| GNSS, GIS, Mapy, Sprzęt, Firma, Software, Imprezy

Nowe Targeo.mobi – internetowa AutoMapa komórce


Twórcy Targeo.pl wprowadzili na rynek nowe wydanie aplikacji Targeo.mobi dla telefonów komórkowych. Jest ono połączeniem cech lokalizatora internetowego (tak jak było do tej pory) i funkcjonalności programu do nawigacji GPS.

Aplikacja umożliwia przeglądanie szczegółowych map całej Polski zawierających obrysy budynków, a także wyszukiwanie adresów oraz interesujących punktów użyteczności publicznej (np. kina, restauracje, hotele, bankomaty, apteki) oraz wyświetlenie ich opisów i zdjęć zaczerpniętych z Wikipedii. Targeo.mobi działa na telefonach komórkowych, wykorzystując nowe mapy zastosowane w lokalizatorze internetowym Targeo.pl i w systemie nawigacji satelitarnej AutoMapa zawierające blisko 2 mln budynków z dokładną numeracją, co pozwala na wskazanie szukanego miejsca z dokładnością do kilku metrów.

Wykorzystując odbiornik GPS wbudowany w telefon lub połączony z nim przez bluetooth, użytkownik aplikacji Targeo.mobi może posługiwać się aparatem telefonicznym jak systemem nawigacji samochodowej. Wystarczy podać cel podróży, a system automatycznie wyznaczy trasę oraz wyświetli jej opis z pełną listą manewrów. Integracja map z serwisem Gazeta.mobi umożliwia przeglądanie bieżącego repertuaru kin w całej Polsce, a dzięki współpracy z wyszukiwarką „Co Jest Grane” pozwala użytkownikom znaleźć opisy i recenzje filmów.

Aplikacja jest bezpłatna i dostępna na stronie Targeo.mobi.

Źródło: Targeo, AutoMapa


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Satelitarne dane meteo na wyciągnięcie ręki
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS