wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Kolebka Polski w chmurze punktów
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2006-05-10| Geodezja, GIS, Teledetekcja, Firma, Przetargi, Software, Instytucje

Geoinformatyczny projekt Natura 2000 zrealizowany


8 maja Ministerstwo Środowiska odebrało projekt Natura 2000. Wykonawcą geoinformatycznego projektu była spółka Techmex SA.
Polegał on na wykonaniu uszczegółowienia i weryfikacji granic obszarów chronionych Natury 2000 w Polsce. To największy kontrakt zrealizowany przez Ministerstwo Środowiska związany z wykonaniem zadań dotyczących Europejskiej Sieci Obszarów Chronionych Natura 2000. Uszczegółowiono granice obszarów o łącznej długości 55 tys. km wykorzystując dane satelitarne dostępne w archiwum map satelitarnych Techmex, dane wektorowe z nadleśnictw, dane dotyczące obszarów chronionych Natura 2000 oraz dane z Państwowego Rejestru Granic.
Wartość kontraktu dotyczącego projektu Natury 2000 to ponad 1 mln zł. Prace zlecone przez MŚ zrealizowano w rekordowym czasie 4 miesięcy.

Źródło: Techmex SA


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt