wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Wysokorozdzielcze wideo z satelity SkySat-1
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2006-05-08| GIS, Mapy, Firma, Software, Imprezy

Wkrótce kolejna konferencja z cyklu "Więcej niż GIS"


Zbliżająca się kolejna konferencja warszawskiej firmy Globema z cyklu „Więcej niż GIS” odbędzie się w dniach 31 maja - 2 czerwca w Bronisławowie k. Wolborza.

Jej wiodącym tematem będzie „Pozyskanie i utrzymanie danych w systemach zarządzania infrastrukturą sieciową”. Oprócz podkreślenia jak dużą wartość dla podejmowania decyzji w firmie stanowi jakość posiadanych w systemie danych, wyeksponowane zostaną korzyści biznesowe, jakie przynosi przedsiębiorstwom wdrożenie systemów planowania, projektowania, paszportyzacji i utrzymania sieci opartych na technologii GE Smallworld. Konferencji towarzyszyć będzie m.in. wystawa gisowych rozwiązań Globemy i jej partnerów.

Źródło: Globema Sp. z o.o.


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt