wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Sztuczna inteligencja kartuje drogi
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2006-04-26| GNSS, GIS, Mapy, Firma, Software, Instytucje

Szczegółowa mapa drogowa Europy na www.local.google.com


Serwis local.google.com powiększył Google Maps o dokładną mapę sieci dróg niektórych krajów Europy Zachodniej, a także Czech. Ten internetowy produkt kartograficzny o szczegółowości sięgającej pojedynczych ulic mają również niektóre z polskich miast (m.in. Warszawa, Łódź, Wrocław).
Google rozwija tym samym swój serwis lokalny, obejmujący do tej pory obszar USA. W proponowanej przez Google usłudze do internetowej mapy „podczepione” są bazy adresowe z tysiącami obiektów użyteczności publicznej. Pozwala to na błyskawiczne odszukanie na pojawiającej się na ekranie mapce np.: banku, hotelu, restauracji czy stacji benzynowej. W przyszłości wspomniana funkcja wyszukiwania obejmie wszystkie kraje europejskie.

geodezja

jp


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Bardzo jestem ciekaw... ... skąd wzięli te dane i jak to się ma do praw autorskich.zobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt