wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Skanowanie wnętrza platformy wiertniczej
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2006-04-25| Geodezja, GIS, Firma, Prawo, Przetargi, Kataster

Mapy do dopłat bezpośrednich spóźniają się


W tym roku rolnicy wraz z wnioskami o dopłaty bezpośrednie mieli otrzymać mapki satelitarne swoich działek. Jednak z powodu opóźnień w druku nie dostali ich.
Część rolników nie ma nawet wniosków, a termin mija 15 maja.
Minister rolnictwa wystąpił do Komisji Europejskiej o przesunięcie terminu składania wniosków do 30 czerwca. Prawdopodobnie jednak takiej zgody nie będzie.
Przetarg na przygotowanie materiałów wygrała w grudniu Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych. Miała ona przygotować dokumenty oraz 13 mln map dla prawie 1,5 mln rolników. Do 20 kwietnia PWPW przekazała jedynie 640 tys. wniosków z mapami i 744 tys. wniosków bez map, ale jak zapewnia jej rzecznik do 20 maja wsyzscy będą mieli swoje mapy... no, ale to już będzie po terminie, a wiązać się z tym mogą straty finansowe.

Źródło: Rzeczpospolita


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt