Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2024-07-10| Geodezja, Prawo, Instytucje

Więcej zarządzeń GGK na Geoforum.pl

W zakładce „Informator” opublikowaliśmy listę wszystkich zarządzeń Głównego Geodety Kraju z lat 2021–2022, a także treść niektórych z tych aktów.


Więcej zarządzeń GGK na Geoforum.pl

Przypomnijmy, że do tej pory na Geoforum.pl można było znaleźć listę zarządzeń GGK wydanych od stycznia 2023 r. do 9 maja 2024 r., a także treść części z nich.

Dzisiaj (10 lipca) nasze zestawienie rozbudowaliśmy o listę aktów z lat 2021–2022 (49 pozycji) oraz tych wydanych po 9 maja 2024 r. (5 pozycji). Dodatkowo wgraliśmy treść 38 zarządzeń, które można znaleźć na stronie GUGiK-u.
Urząd odmówił udostępnienia pozostałych 16 aktów z lat 2021–2022, tłumacząc, że są to dokumenty wewnętrzne lub uchylone.
Natomiast o dwa nieopublikowane zarządzenia z czerwca br. wystąpiliśmy do GUGiK-u dopiero dzisiaj.

Redakcja Geoforum.pl


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Intergeo 2022 - 10 technologicznych trendów w geodezji
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS