Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2024-06-26| GNSS, Sprzęt, Przetargi

GUGiK zamawia odbiorniki GNSS na potrzeby ASG-EUPOS

Do 25 lipca można składać oferty w przetargu Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii na dostawę 18 jednakowych odbiorników GNSS na potrzeby rozbudowy i utrzymania systemu ASG-EUPOS.


GUGiK zamawia odbiorniki GNSS na potrzeby ASG-EUPOS <br />
Mapa stacji ASG-EUPOS
Mapa stacji ASG-EUPOS

Dostarczone odbiorniki powinny m.in. śledzić sygnały satelitów GPS, Galileo, GLONAS i Beidou na co najmniej 540 kanałach, wykonywać pomiary z częstotliwością co najmniej 1 Hz, rejestrować obserwacje w interwałach 1, 5, 30 i 60 sekund, a także mieć wbudowane narzędzie (pracujące na zasadzie analizatora widma elektromagnetycznego) umożliwiające weryfikację ewentualnych zakłóceń na częstotliwościach wykorzystywanych przez systemy GNSS.

Kryteriami wyboru najkorzystniejszej propozycji są: cena (60%), okres gwarancji (20%), jakość techniczna (10%) oraz okres aktualizacji firmware odbiornika (10%).

Termin realizacji zamówienia to 40 dni od daty zawarcia umowy.

Źródło: GUGiK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Studenci inwentaryzują budynek AGH
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS