wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Geospatial Revolution, odc. 1
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2005-11-08| GIS, Mapy

Leśny Przewodnik Turystyczny na stronie www


Uruchomiono stronę internetową z modułem GIS zawierającą treść Leśnego Przewodnika Turystycznego.

Portal zawiera dane o obiektach noclegowych, ośrodkach edukacji ekologicznej, ścieżkach dydaktycznych, miejscach biwakowania i parkingach leśnych. Wyszukiwać je można w kilku kategoriach – m.in. wg sposobu zakwaterowania (domki, pokoje), dostępnych atrakcji (grzybobranie, przejażdżki bryczką, wyciąg narciarski). Turysta znajdzie dokładne informacje o obiektach – opis, adres, a często również zdjęcie. Dodatkowo na stronie WWW znajduje się mapa, na której zaznaczono wszystkie obiekty. W wersji CD jest moduł GIS pozwalający na wyszukiwanie najkrótszej trasy dojazdu. Adres strony: www.lpt2005.pl

PJ


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt