Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2024-03-05| Mapy, Imprezy

Zapowiedź 3 kartograficznych seminariów na UW

Oddział Kartograficzny Polskiego Towarzystwa Geograficznego oraz Zakład Geoinformatyki, Kartografii i Teledetekcji Uniwersytetu Warszawskiego w semestrze letnim roku akademickiego 2023/2024 zapraszają na trzy otwarte seminaria kartograficzne.


Zapowiedź 3 kartograficznych seminariów na UW

Spotkania odbędą się na Wydziale Geografii i Studiów Regionalnych UW przy Krakowskim Przedmieściu 30 (sala 8). Ponadto w seminariach będzie można uczestniczyć zdalnie poprzez platformę Google.

• 18 marca, godz. 15.00, „Optymalizacja redakcji wybranych obiektów na mapach małoskalowych z zastosowaniem elementów sztucznej inteligencji oraz teorii grafów” − dr Izabela Karsznia (Zakład Geoinformatyki, Kartografii Teledetekcji Uniwersytetu Warszawskiego); link do uczestnictwa;
• 15 kwietnia, godz. 15.00, „Możliwości wykorzystania technologii notatników Jupyter w pracy kartografa” − mgr Kamil Choromański (Wydział Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej); link do uczestnictwa;
• 27 maja, godz. 15.00, „Atlas małych miast” − prof. dr hab. Jerzy Bański i dr Marcin Mazur (Instytut Geografii i Przestrzennego Zagospodarowania Polskiej Akademii Nauk); link do uczestnictwa.

Źródło: Oddział Kartograficzny PTG, ZGKiT UW


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak oszukać GPS?
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS