Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2023-10-11| artykuł sponsorowany | Teledetekcja, Sprzęt, Firma

Oficjalna premiera najnowszego skanera laserowego DJI Zenmuse L2 - weź udział w webinarium!

10 października 2023 r. światowy lider technologii bezzałogowych statków powietrznych DJI zaprezentował światu najnowszy skaner laserowy – DJI Zenmuse L2. Jest to unowocześniona wersja znanego wszystkim rozwiązania lidar, czyli DJI Zenmuse L1 . Nowy model ma cechować się jeszcze lepszym poziomem precyzyjności i zwiększonym zakresem zasięgu. Już dziś Złoty Partner DJI Enterprise – NaviGate, zaprasza na premierowe webinarium: https://navigate.pl/webinarium-dji-zenmuse-l2/


Oficjalna premiera najnowszego skanera laserowego DJI Zenmuse L2 - weź udział w webinarium!

Najnowsza kamera do drona DJI pozwala na pokrycie obszaru 2,5 km kw. podczas jednego lotu. Co więcej, w porównaniu do poprzednika rejestruje aż 5 odbić, dzięki czemu charakteryzuje się jeszcze większą skutecznością w misjach na terenach cechujących się bardzo gęstą roślinnością. Nowy skaner lidar od DJI zapewnia użytkownikowi maksymalną dokładność i wydajność pozyskiwania danych 3D. Wyróżnia się także wysoko precyzyjnym IMU oraz kamerą RGB z mechaniczną migawką. Imponujące są również jego dokładności pionowa 4 cm i pozioma 5 cm. DJI w sensorze Zenmuse L2 zadbał również o mniejszą dywergencję plamki lasera dla maksymalnej gęstości chmury punktów.

Chcesz poznać więcej szczegółów i możliwości nowoczesnego rozwiązania lidar? Już 17 października 2023 r. o godzinie 11.00 firma NaviGate zaprasza na webinarium, podczas którego specjalista ds. lidar i fotogrametrii z bezzałogowych statków powietrznych Kamil Tomiak przedstawi cechy i zastosowanie skanera DJI Zenmuse L2 w praktyce! Zapisz się już teraz, aby być na bieżąco: https://navigate.pl/webinarium-dji-zenmuse-l2/

Skontaktuj się ze specjalistami NaviGate, aby uzyskać ofertę:
sklep@navigate.pl
12 200-22-28 w. 101

Źródło: NaviGate


«« powrót

Udostępnij:    


wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Apeks skanuje w Trójmieście
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS