wiadomościreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2023-09-01| artykuł sponsorowany | GNSS, Geodezja, Firma, Imprezy

Poland Tour 2023 i premiera najnowszego odbiornika GNSS NANO GGS IMU

W ubiegłym tygodniu odbyliśmy kolejne ważne spotkanie z naszymi klientami – tym razem w Szczecinie. Było to już trzecie miasto, jakie odwiedziliśmy – zaraz po Bydgoszczy i Gdańsku.


Poland Tour 2023 i premiera najnowszego odbiornika GNSS NANO GGS IMU
Poland Tour 2023 i premiera najnowszego odbiornika GNSS NANO GGS IMU <br />
NANO GGS z kontrolerem
NANO GGS z kontrolerem
Poland Tour 2023 i premiera najnowszego odbiornika GNSS NANO GGS IMU <br />
NANO GGS z tabletem
NANO GGS z tabletem
Poland Tour 2023 i premiera najnowszego odbiornika GNSS NANO GGS IMU <br />
Zdjęcia ze spotkania w Szczecinie 24 sierpnia
Zdjęcia ze spotkania w Szczecinie 24 sierpnia

Serdecznie dziękujemy za przybycie oraz zaangażowanie w testowanie naszych innowacyjnych urządzeń – m.in. dronów RTK, skanerów SLAM, ROBODOG-a oraz wielu modeli odbiorników GNSS. Bardzo cenimy sobie wymianę wiedzy i opinie naszych klientów, gdyż pomagają nam dostarczać jeszcze lepszych rozwiązań. Nasze spotkania stanowią ważny krok w budowaniu trwałych relacji oraz doskonaleniu naszych technologii.

• NANO GGS IMU

Podczas spotkania w Szczecinie odbyła się premiera naszego najnowszego produktu – zminiaturyzowanego odbiornika NANO GGS z zaawansowanym układem IMU, którego zmieścisz w kieszeni. Urządzenie to reprezentuje nowy kierunek w naszej ofercie GNSS – miniaturyzację. Dzięki zaawansowanemu sensorowi IMU odbiornik NANO GGS dostarcza precyzyjnych danych nawet przy pochyleniu ponad 60stopni. Test IMU dostępny jest tutaj: https://youtu.be/dIkeRoId6Mk?feature=shared

Niezwykle szybki FIX w połączeniu z naszym wydajnym kontrolerem 6,5 cala (z bardzo jasnym ekranem i najnowszym Androidem obsługującym DUAL SIM LTE) czynią z NANO GGS prawdziwie szybką maszynę do pracy. Kontroler pozwala na pomiary do nawet 40 godzin na jednym ładowaniu. A dla bardziej wymagających – 10-calowy megaodporny tablet.
Nasz premierowy odbiornik NANO GGS to krok w kierunku przyszłości, którym chcemy zaprosić naszych klientów do eksploracji nowych horyzontów technologicznych.

• Poland Tour 2023, Warszawa, 13 września

Już niedługo, bo 13 września, odbędzie się kolejne znaczące spotkanie – w sercu Warszawy. To wyjątkowa okazja, aby wymienić poglądy i podzielić się wiedzą. Będziemy mieli przyjemność omówić najnowsze trendy i innowacje w naszej dziedzinie. Dla nas to nie tylko spotkanie, ale także szansa na inspirującą wymianę myśli oraz budowanie trwałych relacji.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do dołączenia do nas tego dnia. Dodatkowe informacje i formularz bezpłatnej rejestracji dostępne są tutaj: https://gpsglobalsolutions.com/poland-tour-2023/. Szczegóły wydarzenia znajdą się wkrótce na naszej stronie internetowej. Do zobaczenia w Warszawie i dwa tygodnie później w Katowicach!

Zespół GPS GLOBAL SOLUTIONS


«« powrót

Udostępnij:    


wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak skanowano największy atlas świata
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS