wiadomościreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2023-08-24| GIS, Teledetekcja

Nowy portal zdjęć lotniczych gminy Piaseczno

System Informacji Przestrzennej gminy Piaseczno wzbogacił się o nowy portal ze zdjęciami lotniczymi. Użytkownicy mogą w nim m.in. porównywać ortomozaiki z różnych lat oraz wykonywać zaawansowane pomiary na zdjęciach ukośnych.


Nowy portal zdjęć lotniczych gminy Piaseczno
W sierpniu w SIP-ie Piaseczna udostępniona została najnowsza ortofotomapa gminy. Wraz z nią pojawił się nowy portal – „Zdjęcia lotnicze”. Pozwala on nie tylko na przeglądanie różnych danych fotogrametrycznych, ale także porównywanie ortofotmozaik z kilku lat (2012, 2017, 2019, 2020 oraz 2023), wykonywanie pomiarów (w tym wysokościowych na zdjęciach ukośnych) czy wgrywanie danych ze źródeł zewnętrznych.

Źródło: Urząd Miasta i Gminy Piaseczno


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Polska aplikacja zwycięża w konkursie Hexagonu
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS