Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2023-06-16| GIS, Edukacja

Uniwersytet Łódzki organizuje studia podyplomowe na temat GIS

Z początkiem czerwca na Wydziale Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego rozpoczął się nabór na podyplomowe studia „Analityk GIS”. Potrwa on do 30 września.


Uniwersytet Łódzki organizuje studia podyplomowe na temat GIS

Studia trwają dwa semestry i obejmują 200 godzin – w tym 50 godzin wykładów i 150 godzin ćwiczeń komputerowych. Zjazdy odbywać się będą od października do maja w weekendy. Koszt – 4400 zł za dwa semestry.

Zajęcia poprowadzą nauczyciele akademiccy, pracownicy Esri Polska oraz praktycy z Hexagon Polska W skład Rady Programowej studiów podyplomowych wchodzą: prof. dr hab. Iwona Jażdżewska, dr hab. Krzysztof Będkowski, dr hab. Jacek Urbański.

Studia podyplomowe skierowane są do absolwentów różnych kierunków studiów, którzy zamierzają wykorzystać w pracy zawodowej analityczne możliwości GIS. Celem studiów jest poznanie i pogłębienie aktualnej wiedzy na temat systemów informacji geograficznej.
Słuchacz studiów podyplomowych pozna możliwości oprogramowania ArcGIS z rozszerzeniami Spatial Analyst i Geostatystical Analyst firmy Esri, programowania w języku Python, ArcGIS Arcade oraz geoprocessingu z wykorzystaniem Model Buildera, ERDAS Imagine, TerrSet, eCognition a także QGIS. Warunkiem ukończenia studiów jest realizacja szeregu projektów w trakcie zajęć, pozytywne wyniki testów i złożenie pracy końcowej.

Źródło: WNG UŁ


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skanery laserowe pomagają kręcić "Grę o tron"
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS