wiadomościreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2023-05-19| Ludzie

Geodeta z UWM mistrzem szachowym

Dr inż. Rafał Kaźmierczak z Wydziału Geoinżynierii UWM zwyciężył w I Mistrzostwach Województwa Warmińsko-Mazurskiego Pracowników Oświaty i Nauki w Szachach Szybkich.


Geodeta z UWM mistrzem szachowym <br />
Lena Kaźmierczak i Rafał Kaźmierczak (fot. UWM)
Lena Kaźmierczak i Rafał Kaźmierczak (fot. UWM)

Inicjatorem zawodów było Kuratorium Oświaty w Olsztynie, a patronat nad nimi objął wojewoda warmińsko-mazurski Artur Chojecki. W zmaganiach wzięło udział 42 pracowników szkół i placówek oświatowych oraz uczelni wyższych regionu.
Tytuł mistrzyni województwa przypadł Lenie Kaźmierczak – nauczycielce Szkoły Podstawowej nr 6 w Olsztynie, natomiast mistrzem został dr inż. Rafał Kaźmierczak.

Rafał Kaźmierczak zatrudniony jest obecnie na stanowisku adiunkta w Katedrze Gospodarki Nieruchomościami i Systemów Informacji Geograficznej UWM. W 2017 r. obronił pracę doktorską pt. „Technologia ultraszybkich pomiarów statystycznych GNSS”. Główny obszar zainteresowań naukowych dr. Kaźmierczaka to wykorzystanie technologii satelitarnych w gospodarce przestrzennej, rzeczywistość rozszerzona i wirtualna.

DC


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Korzystanie z Portalu BDOT10k
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS