wiadomościreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2023-05-05| GIS, Edukacja, Imprezy

Zaproszenie na konferencję o GIS-ie w edukacji

W Orientarium ZOO Łódź 21 czerwca odbędzie się konferencja „GIS w Edukacji”. Termin zgłoszeń i uregulowania opłaty konferencyjnej upływa 15 maja.


Zaproszenie na konferencję o GIS-ie w edukacji <br />
Fot. Orientarium ZOO Łódź
Fot. Orientarium ZOO Łódź

GIS zajmuje coraz więcej miejsca w edukacji każdego szczebla, dlatego warto wymienić opinie i doświadczenia związane z dydaktyką. Coraz więcej ośrodków akademickich proponuje kierunki studiów, specjalizacje lub przedmioty związane z szeroko rozumianą geoinformacją, geoinformatyką lub systemami informacji geograficznej. Coraz więcej treści kształcenia związanych z GIS-em pojawiło się w szkolnictwie podstawowym i ponadpodstawowym.

Organizatorzy liczą, że uczestnicy konferencji podzielą się swoimi doświadczeniami, pomysłami i wynikami badań na temat wszystkich aspektów związanych z szeroko rozumianym GIS-em w edukacji. Zachęcają do dyskusji na temat wyników badań, a także napotkanych praktycznych wyzwań, z jakimi musieli się zmierzyć.
Organizatorom zależy na integracji środowiska akademickiego, doświadczonych i młodych nauczycieli, którzy pasjonują się systemami informacji geograficznej.

Koszt udziału w konferencji to 300 zł.
Organizatorzy konferencji to Instytut Geografii Miast, Turyzmu i Geoinformacji Uniwersytetu Łódzkiego oraz Instytut Geoekologii i Geoinformacji Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Więcej informacji

Patronat medialny nad wydarzeniem objęła redakcja Geoforum.pl.

Źródło: UŁ, UAM


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 2
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS