wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2022-11-24| artykuł sponsorowany | Geodezja, Sprzęt, Firma

Zapraszamy do Centrum Serwisowego NaviGate. 20% rabatu na pierwszy przegląd rozszerzony

Nowo otwarte Centrum Serwisowe NaviGate wykonuje serwis odbiorników GNSS, kontrolerów, niwelatorów i tachimetrów marki Trimble, Spectra Geospatial, Nikon, Sokkia, Leica, Topcon, CHC, Geomax oraz dronów i sensorów marki DJI Enterprise. Zapewnia wysoką jakość serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego, a także kompleksowe wsparcie techniczne. Wszystkie naprawy odbywają się w siedzibie firmy NaviGate w Krakowie. Na czas naprawy klient otrzymuje sprzęt zastępczy. Więcej na stronie: navigate.pl/serwis


Zapraszamy do Centrum Serwisowego NaviGate. 20% rabatu na pierwszy przegląd rozszerzony

Promocja! 20% rabatu na przegląd rozszerzony tachimetru
Zapisz się na pierwszy przegląd rozszerzony tachimetru, na który otrzymasz 20% rabatu. Przegląd obejmuje tachimetry manualne i robotyczne. Po wykonaniu przeglądu jest wystawiany certyfikat dokładności dla serwisowanych urządzeń. Aby umówić się na przegląd rozszerzony tachimetru – przejdź do formularza „Zapytanie serwisowe”.

Autoryzowany serwis
Centrum Serwisowe NaviGate jest autoryzowanym serwisem Trimble, Spectra Geospatial, Nikon oraz DJI Enterprise. Oznacza to, że wszystkie usługi serwisowe zostaną wykonane zgodnie z rygorystycznymi normami przez wykwalifikowany i certyfikowany personel. Aby wysłać zgłoszenie serwisowe – przejdź do formularza „Zgłoszenie serwisowe ON-LINE”.

Świadectwo zgodne z ISO 17123
Pomiary kontrolne są wykonywane zgodnie z normami ISO w warunkach terenowych. Centrum Serwisowe NaviGate opracowuje wyniki pomiarowe według procedur statystycznych. Oprócz tego jest wydawane świadectwo instrumentu.

Centrum Serwisowe NaviGate należy do krakowskiej firmy NaviGate Sp. z o.o., która jest autoryzowanym dystrybutorem odbiorników GNSS i tachimetrów marki Spectra Geospatial, Trimble, Nikon, dronów i sensorów DJI Enterprise, oprogramowania Pix4D oraz 3Dsurvey, kamer do dronów AgEagle (d. MicaSense). Firma prowadzi również Ośrodek Szkoleniowy NaviGate, gdzie oferuje szkolenia m.in. z fotogrametrii niskiego pułapu, LiDAR, termowizji czy NSTS. NaviGate działa na terenie całej Polski.

Pełna oferta firmy: navigate.pl
Centrum Serwisowe NaviGate: navigate.pl/serwis
Ośrodek Szkoleniowy NaviGate: szkolenia.navigate.pl


«« powrótwiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skanowanie wnętrza platformy wiertniczej
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS