Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2022-11-21| artykuł sponsorowany | Firma

Chcesz kupić okna dachowe od sprawdzonego producenta? Kup okna FAKRO

Chcesz kupić okna dobrej jakości, które posłużą Ci długie lata, pozwolą na oszczędności, zatrzymają ciepło, doświetlą wnętrze, zwiększą bezpieczeństwo i zapewnią efektywne przewietrzenie poddasza? Wiemy, gdzie takich szukać.


Chcesz kupić okna dachowe od sprawdzonego producenta? Kup okna FAKRO

Okna dachowe FAKRO

FAKRO to polskie przedsiębiorstwo, które na rynku działa od 1991 roku. Jakość, solidność i trwałość produktów marki szybko przełożyła się na zdobycie światowej renomy. Dzisiaj firma zatrudnia ponad 4000 pracowników w ponad 50 krajach na całym świecie. Firma z Nowego Sącza jest przy tym jednym z najbardziej znaczących producentów okien.

Wśród produktów marki FAKRO główną gałąź stanowią okna dachowe, w tym te do dachów skośnych, płaskich i wyłazy, a także okna pionowe, świetliki rurowe i akcesoria do okien.

Jak wybrać dobre okna dachowe

Okna dachowe, czyli te montowane w połaci dachowej, to powszechnie stosowane rozwiązanie w nowym budownictwie. Trudno się dziwić, kiedy wykorzystanie każdej przestrzeni w domu jest na wagę złota, a poddasze może stanowić świetne pomieszczenie na sypialnię, gabinet, rodzinny pokój gier, czy garderobę. To, w jaki sposób użytkowane będzie poddasze, ma poniekąd wpływ na to, jakie okna dachowe wybrać, ale niezależnie od jego przeznaczenia pewne jest, że potrzebne są trwałe okna, które zniosą intensywne opady, uderzenia gradu, nacisk śniegu, a do tego zapewnią komfort w postaci ciepła i ciszy.

Niestandardowe rozwiązania

Chociaż może Ci się wydawać, że w temacie okien niewiele może Cię zaskoczyć, to łatwo się zdziwić. Nie chodzi tu jedynie o trwałość, jaką oferują i komfort użytkowania pomieszczenia, jaką otrzymujesz wraz z nimi, ale także o coś więcej. O coś, co wykracza poza standardowe oczekiwania i spełnia najśmielsze wizje. Jak je spełniać?

Indywidualne wymiary, nietypowe kształty, nowoczesne wzory, kolory dopasowane do własnego stylu, precyzyjne nawiewniki, systemy antywłamaniowe czy też sterowanie automatyczne. To wszystko jest już możliwe.

Jak poznać dobre okna dachowe

Kiedy myślisz o dobry oknach, na pewno zwracasz uwagę na ilość światła, którą wpuszczają do wnętrza. Na konstrukcję, która wpływa na ich szczelność i obniżenie kosztów ogrzewania. Na funkcjonalne szyby, które potrafią równomiernie rozprowadzić światło i pozyskać ciepło z promieni słonecznych w chłodne dni. Zwracasz też zapewne uwagę na bezpieczeństwo, jakie oferują, i ich funkcjonalność. Zależy Ci na łatwej obsłudze, począwszy od różnych sposobów otwierania (uchylne jedno- lub dwustronnie), przez wygodną klamkę, po automatyczne nawiewniki. Czy masz więcej potrzeb?

Okna FAKRO to dachowe okna przyszłości, które wpuszczają naturalne światło do wewnątrz, zapewniają wysoką energooszczędność, wysoką szczelność, innowacyjność, bezpieczeństwo i rozwiązania poprawiają komfort użytkowania poddasza, a przy tym są eleganckie i łatwe w montażu. Chociaż to nie są ich wszystkie zalety.

Zalety okien FAKRO

Do produkcji okien połaciowych marki FAKRO używane są wysokiej jakości materiały, sprzęt, maszyny i autorskie techniki. Inżynierowie i projektanci tych okien tworzą produkty, które zaskakują swoją wytrzymałością, odpornością i trwałością. Dzięki temu, inwestując w te okna w swoim domu, możesz dostrzec wiele korzyści.

Równomierny rozkład światła i przepływ powietrza

Okna FAKRO doskonale doświetlają wnętrze, zapewniając równomierny rozkład światła, co przekłada się także na jednakową temperaturę w pomieszczeniu. Dzięki specjalnym profilom, kilku komorom i podwójnym lub potrójnym, a nawet poczwórnym szybom, uzyskują niskie współczynniki ciepła, co oznacza zmniejszenie jego strat, a – co za tym idzie – obniżenie kosztów ogrzewania.

Wyposażone w nawiewniki okna FAKRO umożliwiają kontrolę nad przepływem powietrza w pomieszczeniu, łatwe przewietrzenie poddasza i niwelację nieprzyjemnych zapachów, a przy tym zapobiegają rozwojom pleśni i grzybów wewnątrz. Choć to wciąż jeszcze nie wszystkie ich zalety.

Bezpieczeństwo i design

System zamków i klamek dostępny w oknach FAKRO zdecydowanie ułatwia ich obsługę i podnosi poziom bezpieczeństwa. Część okien wyposażona jest nawet w systemy antywłamaniowe, co w wielu przypadkach może być bardzo przydatne.

Poza wszystkimi praktycznymi zaletami wynikającymi z cech materiału i zastosowanych technologii, na uwagę zasługuje design okien. Okna FAKRO dostępne są w wielu różnych wzorach, z których łatwo dopasować te do stylu klasycznego czy nowoczesnego. Bez trudu znajdziesz tu okna, które odpowiedzą każdej aranżacji i idealnie będą współgrać z architekturą budynku i otoczenia.

Okna dla każdego

Okna dachowe FAKRO to oferta dla każdego. Dostępne są zarówno w wersji PCV, drewnianej, czy aluminiowej, z różnymi sposobami otwierania. Dlatego łatwo dopasujesz je do swoich potrzeb. Tym bardziej że możesz zamówić je w wielu różnych wymiarach. Odwiedź sklep Renowa24,w którym znajdziesz szeroki wybór okien dachowych FAKRO, a ponadto jego kompetentni doradcy odpowiedzą na Twoje pytania i wątpliwości. Sklep znajdziesz pod URL.


«« powrót

Udostępnij:    


wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Mobilne skanowanie na Motławie
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS