wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2022-10-04| Geodezja, Firma, Ludzie

Zmarł Lech Fronckiel

3 października w wieku 68 lat zmarł Lech Fronckiel, wieloletni członek zarządu spółki Geokart-International w Rzeszowie.


Zmarł Lech Fronckiel

Urodził się 9 lutego 1954 r. Był absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Podyplomowego Studium Pedagogicznego. Odbył staże w Niemczech na Uniwersytecie we Freiburgu i LVM Versicherung Muenster w zakresie kontrolingu finansowego. Jako pracownik naukowy zajmował się problematyką transferu nowoczesnych technologii.

Od połowy lat 80. związany był z geodezją, kartografią i fotogrametrią, później został dyrektorem-prezesem PEGiK Geokart w Warszawie. W latach 1991–2006 był dyrektorem Biura Techniczno-Informacyjnego Geokart w Niemczech. Koordynował i nadzorował działalność biur realizacji kontraktów geodezyjnych, fotogrametrycznych i budowlanych m.in. w Niemczech i Kuwejcie.

Z Geokart-International związany był profesjonalnie i właścicielsko praktycznie od powstania spółki. W ostatnich kadencjach – członek zarządu Geokart International Sp. z o.o.

Lech Fronckiel był równocześnie prezesem zarządu Biavita Polska S.A. oraz wiceprezesem spółek z grupy kapitałowej Satoria – podmiotów prowadzących działalność w zakresie hotelarstwa, nieruchomości i budowy mieszkań, jak również członkiem rad nadzorczych spółek notowanych na GPW.

Msza św. żałobna odbędzie się w piątek 7 października o godz. 13.00 w kościele pw. Niepokalanego Poczęcia N.M.P. w Nieporęcie. Po mszy nastąpi odprowadzenie i pochówek na cmentarzu parafialnym.

Zarząd i Pracownicy Spółki Geokart-International


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Apeks skanuje zabytkowe młyny
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS