wiadomościreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2022-09-23| GIS, Imprezy

Zapowiedź kolejnej Geoinformatycznej Nocy Badaczy

Uniwersytet Warszawski już po raz szósty zaprasza na Geoinformatyczną Noc Badaczy. W tym roku wydarzenie odbędzie się 30 września (piątek) w trybie on-line.


Zapowiedź kolejnej Geoinformatycznej Nocy Badaczy

W ramach spotkania zostaną zaprezentowane następujące zagadnienia:

  • 17.00 – 17.30 Co wpływa na jakość obrazu satelitarnego? – Bogdan Zagajewski,
  • 17.30 – 18.00 Geoinformacja a automatyzacja w rolnictwie – Anna Jarocińska,
  • 18.00 – 18.30 Kondycja roślinności mierzona teledetekcyjnie – Marlena Kycko,
  • 18.30 – 19.00 Wykorzystanie chmury obliczeniowej Google Earth Engine w teledetekcji – Marcin Kluczek,
  • 19.00 – 19.30 Sztuczna inteligencja – przyjaciel czy wróg kartografa? – Albert Adolf, Izabela Karsznia, Karolina Wereszczyńska, Iga Ajdacka.

Wszystkie prezentacje odbędą się on-line na platformie Zoom. Osoby zainteresowane udziałem w tym wydarzeniu powinny do 29 września zgłosić się do organizatorów na adres geoinformatyka@uw.edu.pl.


Informacje o innych nadchodzących konferencjach z zakresu GIS, geodezji i kartografii publikujemy w dziale Geokonferencje

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wypis lub wyrys przez ePUAP
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS