wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2022-09-07| Ludzie

Zmarł Krzysztof Biernat

6 września w wieku 57 lat zmarł Krzysztof Biernat – wieloletni wiceprezes, członek zarządu, pracownik Przedsiębiorstwa Usług Geodezyjno-Projektowych GEOMIAR w Jarosławiu.


Zmarł Krzysztof Biernat

Był geodetą z krwi i kości, przodownikiem pracy i człowiekiem mocnych zasad.

Na stałe związał się z geodezją po tym, jak został absolwentem Akademii Rolniczej im. Hugona Kołłątaja w Krakowie (w 1990 r. zdobył tytuł mgr. inż. na Wydziale Melioracji i Urządzeń Wodnych UR). Przez kilka lat jako pedagog współpracował z Technikum Drogowo-Geodezyjnym im. Augusta Witkowskiego w Jarosławiu (obecnie ZSDGiL). Następnie 1 września 1992 roku podjął pracę w PUGP GEOMIAR Sp. z o.o. w Jarosławiu, gdzie przepracował 30 lat.

W trakcie kariery zawodowej zrealizował niezliczoną ilość prac geodezyjnych, zarówno tych małych, jak i wielkich. Jego konikiem były osnowy geodezyjne – był prawdziwym specjalistą w ich projektowaniu oraz późniejszej realizacji. Niejednokrotnie otrzymywał wyróżnienia w postaci dyplomów gratulacyjnych zarówno od zamawiających, jak i osób pełniących nadzór nad realizacją prac.

Dokonał regulacji stanów prawnych tysięcy kilometrów dróg krajowych, wojewódzkich czy powiatowych.

Przez całe życie stawiał na rozwój zarówno własny, jak i otaczających go ludzi, szedł z duchem czasu, wykorzystując najnowsze technologie dostępne w geodezji, by móc zrobić i pomierzyć więcej – jak zawsze powtarzał. Spod jego ręki wyszło wielu dobrych geodetów, którzy zawsze będą o nim pamiętać.

Miał swój nieoceniony wkład w rozwój przedsiębiorstwa, budował jego prestiż, traktując biuro jak drugi dom, a współpracowników jak drugą rodzinę.

Ostatnie pożegnanie Krzysztofa Biernata odbędzie się 8 września (czwartek) o godz. 13:00 w kaplicy cmentarza przy ul. Szczytniańskiej w Jarosławiu.

Rodzinie, bliskim oraz przyjaciołom składamy wyrazy najgłębszego współczucia oraz słowa otuchy i wsparcia. Zapamiętamy go jako zawsze życzliwego kolegę i wybitnego Geodetę.

Prezes, Rada Nadzorcza, zarząd i pracownicy PUGP GEOMIAR Sp. z o.o.


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wysokorozdzielcze wideo z satelity SkySat-1
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS