wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2022-08-05| Imprezy

Zaproszenie na 51. Rajd Goniometru

Stowarzyszenie Geodetów Polskich Oddział we Wrocławiu organizuje 51. Rajd Goniometru. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w Lasocinie w Górach Sowich w dniach 23-25 września.


Zaproszenie na 51. Rajd Goniometru
Rajd Goniometru to coroczne spotkanie geodetów i sympatyków geodezji mające na celu zbliżenie całego środowiska zawodowego. Rajd odbywa się cyklicznie od 1972 roku, ciesząc się zawsze dużym zainteresowaniem wśród wykonawców prac geodezyjnych, pracowników administracji geodezyjnej i kartograficznej, środowiska akademickiego oraz sympatyków geodezji, głównie z Dolnego Śląska, ale także innych części Polski.

Uczestnicy tegorocznego wyddarzenia będą mogli zapoznać się z możliwościami i osiągnięciami najnowszych technologii w zakresie geodezji. Oprócz tego w harmonogramie Rajdu zaplanowane są górskie wędrówki, konkursy, zabawy i biesiadowanie. Spotkanie jest także doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i poglądów na tematy związane z szeroko rozumianą geodezją i jej przyszłością. W trakcie Rajdu odbędzie się również Geoolimpiada – zawody łączące praktyczne umiejętności geodezyjne z dużą dawką humoru.

Szczegóły

Źródło: SGP Oddział we Wrocławiu


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Mazurska perełka architektury w chmurze punktów
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS