wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2022-07-21| artykuł sponsorowany | Sprzęt

FJD Trion S1 SLAM 3D Skaner - Już Dostępny w GPS GLOBAL SOLUTIONS

GPS GLOBAL SOLUTIONS, dystrybutor urządzeń pomiarowych i oficjalny dealer takich marek jak SatLab, Stonex, Ruide, Tallysman, FJDynamics, Emlid i innych, zaanonsował wprowadzenie do sprzedaży najnowszego produktu firmy FJD – skanera 3D w technologii SLAM o nazwie TRION S1 https://gpsglobalsolutions.com/product/fjd-trion-s1-slam-3d-scanner/.


FJD Trion S1 SLAM 3D Skaner - Już Dostępny w GPS GLOBAL SOLUTIONS

Jest to w chwili obecnej najlepsza cenowo alternatywa dla skanerów SLAM dostępnych na rynku.

W naszym sklepie online gpsglobalsolutions.com oraz stacjonarnie nasi klienci mogą go zamówić już poniżej 77 000 PLN netto. W praktyce jest to dwukrotnie niższa cena niż obecnie dostępnych produktach SLAM na rynku, przy zachowaniu tych samych dokładności, jakości oraz funkcjonalności.

Skaner pozwala skanować gdziekolwiek użytkownik zechce, wewnątrz, na zewnątrz, a także podczepiony do drona.

Zastosowań jest wiele – od modelowania informacji o budynku (BIM), pomiary i mapowanie, poprzez konserwację zabytków, pomiary w leśnictwie czy pomiary objętości.

W czasie rzeczywistym możemy przeglądać, przetwarzać i porównywać chmury punktów na tablecie.

Kolejną wielką zaletą są baterie typu Hot-Swap – w porównaniu do innych skanerów SLAM TrionS1 posiada dwie wyjmowane baterie, z których każda może pracować niezależnie. Dlatego, mając więcej kompletów baterii, możemy kontynuować skanowanie bez przerywania pracy.

16 sensorów tego skanera pozwala na skanowanie w zasięgu 120 m z bardzo wysoką dokładnością jak na ręczny skaner (od 0,8 cm) z rozdzielczością 320 000 pkt/s.

Wraz ze skanerem otrzymujemy program Trion SCAN na urządzenia mobilne do użytku podczas wykonywania skanów oraz Trion Metahub do późniejszego ewentualnego postprocessingu.

Przykładowe skany

Przykładowy film skaningu w czasie rzeczywistym

Zespół GPS GLOBAL SOLUTIONS


«« powrótwiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skanery laserowe pomagają kręcić "Grę o tron"
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS