Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2022-07-19| GIS, Przetargi

Kto rozbuduje system geoprzestrzenny powiatu nowotarskiego?

Powiat nowotarski rozstrzygnął przetarg na rozbudowę powiatowego systemu geoprzestrzennego. Za blisko 2,5 miliona złotych brutto zamówienie zrealizuje firma katowicka spółka Geobid. Jej oferta była jedyną złożoną w tym postępowaniu przetargowym.


Kto rozbuduje system geoprzestrzenny powiatu nowotarskiego? <br />
Geoportal powiatu nowotarskiego
Geoportal powiatu nowotarskiego

Przedmiot zamówienia obejmuje:
• wdrożenie technologii teleinformatycznej umożliwiającej wymianę danych (informacji) gromadzonych na różnych szczeblach zarządzania powiatem,
• poprawę jakości i kompletności rejestrów zawierających dane przestrzenne, funkcjonujących w powiecie,
• oparcie bazy graficznej Systemu na obiektach przestrzennych znajdujących się w mapie zasadniczej i mapie EGiB, by mogła ona stanowić podstawę do podejmowania decyzji administracyjnych,
• usprawnienie obsługi obywateli i przedsiębiorców poprzez poszerzenie możliwości korzystania z usług świadczonych przez administrację publiczną drogą elektroniczną.

Przetarg realizowany jest w ramach projektu pn. „Integracja i digitalizacja zasobów z zakresu administracji powiatowej i drogownictwa wraz z udostępnieniem e-usług w Powiecie Nowotarskim” współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014–2020.

AW


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak GIS może zapewnić lepszą przyszłość?
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS