wiadomościreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2022-06-08| Geodezja, GIS, Teledetekcja, Sprzęt, Software

Bezpłatny niezbędnik Skanowanie Laserowe 2022 już dostępny!

Jakie skanery laserowe oferują krajowi dystrybutorzy? A co proponują do obróbki chmury punktów? Jakie ciekawe lidarowe projekty realizują rodzime firmy i instytucje? Odpowiedzi na te i inne pytania można znaleźć w najnowszej edycji bezpłatnego niezbędnika sprzętowego SKANOWANIE LASEROWE.


Bezpłatny niezbędnik Skanowanie Laserowe 2022 już dostępny!

Większość numeru zajmują zestawienia lidarowych produktów dostępnych na polskim rynku, tj. skanerów naziemnych, mobilnych i lotniczych, a także oprogramowania do obróbki chmur punktów. W tym roku szczególnie dużo nowości uzbierało się w tabelach z rozwiązaniami mobilnymi i lotniczymi. To w dużej mierze zasługa postępującej popularyzacji rozwiązań SLAM oraz bezzałogowych statków powietrznych. Ale ciekawych premier nie brak też w pozostałych kategoriach produktów.

Niezbędnik SKANOWANIE LASEROWE to nie tylko długi ciąg tabel. W numerze znajdziemy także sporo artykułów poświęconych m.in. wybranym nowościom sprzętowym, trendom na lidarowym rynku czy ciekawym projektom.

Niezbędnik SKANOWANIE LASEROWE 2022 można bezpłatnie pobierać z Geoforum.pl w formacie PDF oraz przeglądać jako interaktywnego flipbooka.

Redakcja


«« powrótwiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Pobieranie danych BDOT10k oraz wtyczka QGIS
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS