wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2022-06-08| Geodezja, GIS, Teledetekcja, Sprzęt, Software

Bezpłatny niezbędnik Skanowanie Laserowe 2022 już dostępny!

Jakie skanery laserowe oferują krajowi dystrybutorzy? A co proponują do obróbki chmury punktów? Jakie ciekawe lidarowe projekty realizują rodzime firmy i instytucje? Odpowiedzi na te i inne pytania można znaleźć w najnowszej edycji bezpłatnego niezbędnika sprzętowego SKANOWANIE LASEROWE.


Bezpłatny niezbędnik Skanowanie Laserowe 2022 już dostępny!

Większość numeru zajmują zestawienia lidarowych produktów dostępnych na polskim rynku, tj. skanerów naziemnych, mobilnych i lotniczych, a także oprogramowania do obróbki chmur punktów. W tym roku szczególnie dużo nowości uzbierało się w tabelach z rozwiązaniami mobilnymi i lotniczymi. To w dużej mierze zasługa postępującej popularyzacji rozwiązań SLAM oraz bezzałogowych statków powietrznych. Ale ciekawych premier nie brak też w pozostałych kategoriach produktów.

Niezbędnik SKANOWANIE LASEROWE to nie tylko długi ciąg tabel. W numerze znajdziemy także sporo artykułów poświęconych m.in. wybranym nowościom sprzętowym, trendom na lidarowym rynku czy ciekawym projektom.

Niezbędnik SKANOWANIE LASEROWE 2022 można bezpłatnie pobierać z Geoforum.pl w formacie PDF oraz przeglądać jako interaktywnego flipbooka.

Redakcja


«« powrótwiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Pomiary geodezyjne uskoku San Andreas
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS