wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2022-05-25| GIS, Imprezy

Konferencja nt. wykorzystania GIS-u. Ostatnie dni na rejestrację

W piątek 27 maja o godzinie 15.00 upływa termin rejestracji na VIII edycję bezpłatnej konferencji „Informacja przestrzenna impulsem dla rozwoju lokalnego”. Wydarzenie odbędzie się w dniach 2–3 czerwca w trybie on-line.


Konferencja nt. wykorzystania GIS-u. Ostatnie dni na rejestrację <br />
Geoportal Dolny Śląsk
Geoportal Dolny Śląsk

Konferencja organizowana jest przez wicemarszałka oraz geodetę województwa dolnośląskiego. Partnerem spotkania jest Esri Polska.

Tematem tegorocznej edycji będzie wykorzystanie systemów informacji przestrzennej w zarządzaniu przestrzenią na szczeblu lokalnym i regionalnym, w tym do zadań związanych z:
• ochroną środowiska,
• wspomaganiem procesów decyzyjnych,
• rozwojem i promocją turystyki,
• partycypacji społecznej w procesach decyzyjnych.

Uczestnikami poprzednich edycji byli przede wszystkim przedstawicieli jednostek administracji publicznej szczebla lokalnego, pracownicy instytucji publicznych, ale również przedsiębiorcy, studenci i wszyscy zainteresowani wykorzystaniem GIS do realizacji zadań z zakresu administracji publicznej. Konferencja corocznie gromadziła około 250 uczestników nie tylko z Dolnego Śląska, ale i z innych, nawet odległych województw.

W tym roku chcemy porozmawiać między innymi o wykorzystaniu GIS w zarządzaniu miastami (Gorzów Wielkopolski i Cardiff), wspieraniu rozwoju oraz promocji turystyki, a także o uczestnictwie społeczności lokalnej w procesach decyzyjnych z zastosowaniem technologii GIS oraz wykorzystaniu informacji przestrzennej w ochronie środowiska.

PROGRAM KONFERENCJI
REJESTRACJA

Patronat medialny nad wydarzeniem objęła redakcja miesięcznika GEODETA i portalu Geoforum.pl.

Źródło: WGiK UMWD


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Korzystanie z Portalu BDOT10k
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS