wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2022-05-06| Geodezja, Imprezy

Międzynarodowy Kongres FIG w Warszawie: ostatnie dni niższej opłaty konferencyjnej

Jeszcze tylko do najbliższego wtorku (10 maja) można skorzystać z niższej opłaty rejestracyjnej na XXVII Kongres Międzynarodowej Federacji Geodetów (FIG). W tym roku gospodarzem tego prestiżowego wydarzenia jest Warszawa.


Międzynarodowy Kongres FIG w Warszawie: ostatnie dni niższej opłaty konferencyjnej
Międzynarodowy Kongres FIG w Warszawie: ostatnie dni niższej opłaty konferencyjnej
Międzynarodowy Kongres FIG w Warszawie: ostatnie dni niższej opłaty konferencyjnej

Do 10 maja pełny koszt rejestracji wynosi 1800 zł, po tej dacie wzrośnie do 2000 zł, zaś po 8 sierpnia – do 2200 zł. Oprócz tego organizatorzy przewidzieli kilka innych form uczestnictwa (w tym udział zdalny), a także niższe opłaty dla studentów i młodych geodetów (tj. tych, którzy ukończyli studia co najwyżej 5 lat temu) oraz młodych profesjonalistów (tj. osób w wieku do 35 lat). W szczegółach wysokość opłat prezentuje tabela obok.

Kongres odbędzie się w dniach 11-15 września w DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre w warszawskiej dzielnicy Wawer. Organizatorzy spodziewają się przybycia nawet 1,5 tys. uczestników z całego świata.

Główne hasło Kongresu to „Wolontariat na rzecz przyszłości – doskonałość geoprzestrzenna dla lepszego życia”. Obrady mają koncentrować się wokół takich zagadnień jak:

 • Geodeta 4.0 – zastosowania w katastrze, zagadnieniach środowiskowych, inżynierii i górnictwie.
 • Nasz zawód w czasach pandemii oraz po niej
 • Otwarty dostęp – czy to punkt przyszłej mapy drogowej geodezji?
 • Kompetencje geodezyjne dla innych dyscyplin.

Szczegółowy program wydarzenia zostanie opublikowany już wkrótce. Zaplanowano w nim nie tylko sesje naukowe odbywające się nawet w 7 równoległych blokach, ale także rozbudowaną wystawę sponsorów oraz warsztaty, wycieczki, spotkania biznesowe itp.

Imponująco prezentuje się chociażby oferta wycieczek. W ich ramach uczestnicy będą mogli zobaczyć nie tylko najważniejsze atrakcje turystyczne Polski, ale także miejsca ściśle związane z geodezją, np. Muzeum Geodezyjne WPG, siedzibę GUGiK czy Politechnikę Warszawską. Równolegle z Kongresem odbywać się będą wydarzenia towarzyszące poświęcone m.in. modelowaniu informacji o budynkach, geodezji górniczej, układom odniesienia czy systemom wielosensorycznym.

Szczegółowe informacje o Kongresie dostępne są na stronach internetowych udostępnionych zarówno przez FIG, jak i Stowarzyszenie Geodetów Polskich będące lokalnym gospodarzem wydarzenia.


Patronat medialny nad Kongresem FIG 2022 objęła redakcja miesięcznika GEODETA i portalu Geoforum.pl

Redakcja


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Model 3D Piaseczna na bazie danych z UAV
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS