wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2022-04-06| GNSS, Geodezja, GIS, Sprzęt, Software

Wybierz odbiornik GNSS z niezbędnikiem NAWI 2022

Z Geoforum.pl można już pobierać NAWI 2022 – bezpłatny niezbędnik sprzętowy GEODETY poświęcony precyzyjnej nawigacji satelitarnej.


Wybierz odbiornik GNSS z niezbędnikiem NAWI 2022

Tradycyjnie kluczowym elementem NAWI jest zestawienie produktów oferowanych przez krajowych dystrybutorów, tj. satelitarnych odbiorników: geodezyjnych (tj. oferujących tryb pomiarów RTK/RTN), klasy GIS (w tym rejestratorów polowych) oraz referencyjnych. W tym roku porównanie to jest wyjątkowo obszerne, bo uzbierało się w nim aż 241 instrumentów należących do 31 marek, z czego 68 produktów to premiery! W porównaniu z ubiegłym rokiem portfolio krajowych dystrybutorów zwiększyło się zatem o 10%.

Ale NAWI to nie tylko tabele, ale również artykuły techniczne. W tym wydaniu można przeczytać m.in. o planowanych zmianach w poszczególnych systemach nawigacji satelitarnej, wpływie rosyjskiej inwazji na korzystanie z technologii GNSS oraz ich rozwój, a także o mało docenianych, choć istotnych kryteriach wyboru sprzętu satelitarnego.

Nie brak też prezentacji wybranych nowości, które przedstawiają firmy: Czerski Trade Polska, Geotronics Dystrybucja, GPS Global Solutions, GPS.PL oraz NTP.xyz.

Pobierz NAWI 2022 w formie interaktywnego flipbooka lub pliku PDF

Redakcja


«« powrótwiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Satelitarne dane meteo na wyciągnięcie ręki
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS