wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2021-11-08| GIS, Firma, Software

Bentley Education: bezpłatny dostęp do licencji edukacyjnych już na całym świecie

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami firma Bentley Systems rozszerzyła swój program Bentley Education na cały świat. Inicjatywa zapewnia bezpłatny dostęp do licencji edukacyjnych ponad 60 popularnych aplikacji tego producenta dla wszystkich uprawnionych studentów i nauczycieli szkół średnich oraz wykładowców szkół wyższych za pośrednictwem portalu Bentley Education.


Bentley Education: bezpłatny dostęp do licencji edukacyjnych już na całym świecie

Po ogłoszeniu 3 maja br. programu Bentley Education w pilotażowych krajach (Australii, Wielkiej Brytanii, Singapurze, Litwie i Irlandii) program spotkał się z dużym odzewem ze strony ponad 500 tys. studentów i nauczycieli, którzy odwiedzają portal Bentley Education. Teraz, dzięki globalnemu rozszerzeniu, program jest dostępny dla wszystkich studentów i nauczycieli szkół średnich i wyższych (politechnik, instytutów i uniwersytetów) na całym świecie, co umożliwia używanie aplikacji firmy Bentley w salach lekcyjnych, laboratoriach i w domu.

Vinayak Trivedi, wiceprezes Bentley Education, powiedział: „Wraz z globalnym naciskiem na rozwój infrastruktury pod kątem odporności i zdolności adaptacyjnych pojawia się bezprecedensowe zapotrzebowanie na utalentowane osoby, które wykazują umiejętności i zdolność do pracy na wyższym poziomie projektowania przy zastosowaniu cyfrowych procesów pracy. Dzięki zapewnieniu studentom, nauczycielom i uniwersytetom na całym świecie odpowiedniego oprogramowania i materiałów pragniemy przygotować ich na tę szansę i wspomóc system edukacji w pozyskiwaniu i rozwijaniu wymaganych talentów”.

Bazując na zróżnicowanych zasobach edukacyjnych stworzonych dla studentów, portal Bentley Education zapewnia dostęp do kompleksowych materiałów szkoleniowych i treści opartych na projektach utrzymywanych we współpracy z głównymi uniwersytetami i partnerami branżowymi. Dzięki rejestracji w portalu Bentley Education w celu otrzymania dostępu do uprawnień licencyjnych studenci i nauczyciele uzyskują również dostęp do dodatkowych materiałów zawierających spostrzeżenia specjalistów z branży czy bezpośrednie obserwacje obecnych użytkowników programu, a także informacje na temat najnowszych i aktualnych trendów w branży – wszystko to do przyswojenia we własnym tempie i w nowoczesnym środowisku, które sprzyja nauce.

Katriona Lord-Levins, chief success officer w Bentley Systems, powiedziała: „Obecnie studenci preferują możliwość uczenia się we własnym tempie i odkrywania tego, co ich inspiruje. Program Bentley Education zapewnia właśnie to – społeczność studentów, nauczycieli i praktykujących specjalistów z branży, którzy pomagają odkryć nowe możliwości i rozpocząć satysfakcjonujące kariery w dziedzinie rozwoju infrastruktury dzięki przejściu na technologię cyfrową”.

Źródło: Bentley Systems Polska


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Otwieranie modeli 3D GUGiK w QGIS
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS