wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2021-10-08| artykuł sponsorowany | GNSS, Sprzęt

Nowy odbiornik IMU SatLab już wkrótce w sprzedaży

W nadchodzących tygodniach do sprzedaży trafi nowy zminiaturyzowany odbiornik marki SatLab. Tym razem, oprócz bardzo małych rozmiarów i niskiej wagi (jak w przypadku najpopularniejszego odbiornika SatLab SL800), będzie posiadał 9-osiowy IMU oraz wbudowane radio nadawczo-odbiorcze.


Nowy odbiornik IMU SatLab już wkrótce w sprzedaży
Nowy odbiornik IMU SatLab już wkrótce w sprzedaży

Co więcej, zachowując wymiary i wagę, pojemność baterii pozwoli na swobodną pracę przez nawet 12 godzin.
Bardzo przydatną funkcją będzie również podtrzymanie rozwiązania Fixed w przypadku utraty połączenia.

Wraz z odbiornikiem pojawi się nowy kontroler – większa bateria (ponad 12 h pracy na jednym ładowaniu), dużo większy ekran, pełna klawiatura i szybsze podzespoły. Dzięki temu bardzo płynnie i intuicyjnie klienci będą mogli używać unikalnej funkcji tyczenia AR oraz 3D.

AR, czyli rozszerzona rzeczywistość, pozwoli na tyczenie w terenie w czasie rzeczywistym przy użyciu kamery wbudowanej w kontroler. Cyfrowe wskaźniki tyczenia oraz tyczone obiekty nakładane są na obraz z kamery.

Wkrótce, po oficjalnej premierze odbiornika planowanej w najbliższych 2-3 tygodniach, odbiornik będzie dostępny w polskiej dystrybucji. Nasz kraj będzie pierwszym w Europie, do którego trafi ten instrument.
Oczywiście, znając jakość w porównaniu do ceny innych urządzeń SatLab oferowanych w Polsce, tutaj także nie będzie niespodzianki – cena będzie również bardzo przystępna dla każdego, a szwedzka jakość produkcji i niezawodność zostaną zachowane.

Źródło: SatLab Polska, Geobud Serwis


«« powrótwiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Otwieranie modeli 3D GUGiK w QGIS
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS