wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2021-09-13| Geodezja, GIS, Teledetekcja, Sprzęt, Software

70 stron o UAV w geodezji: Drony dla Geodety 2021 już do pobrania!

Z Geoforum.pl można już bezpłatnie pobierać najnowszą edycję niezbędnika sprzętowego „Drony dla Geodety”. Niezależnie od tego, w jaki sposób wykorzystujemy bezzałogowce (lub planujemy je użytkować), w numerze każdy znajdzie coś dla siebie.


70 stron o UAV w geodezji: Drony dla Geodety 2021 już do pobrania!

Kluczowym elementem naszych niezbędników sprzętowych są zestawienia produktów dostępnych w ofercie krajowych dystrybutorów. W „Dronach dla Geodety” przyglądamy się bezzałogowym wirnikowcom oraz płatowcom przeznaczonym na szeroko rozumiany rynek geodezyjny, a także aplikacjom służącym do przetwarzania zdjęć do postaci ortofotomapy, chmury punktów oraz numerycznych modeli terenu.

Ale 70 stron tej publikacji to nie tylko tabele, ale również artykuły o różnorodnej tematyce. W najnowszej edycji będzie można przeczytać m.in. o wybranych bezzałogowcach i przeznaczonych dla nich sensorach, efektywnych sposobach udostępniania danych z dronów czy o nietypowych i innowacyjnych zastosowaniach tych maszyn. W numerze radzimy także, jak trafnie wybrać oprogramowanie do przetwarzania zdjęć oraz analizujemy trendy na rynku geodezyjnych UAV.

Pobierz w formie interaktywnego flipbooka lub pliku PDF

Redakcja


«« powrótwiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Symulacja przerwania wału powodziowego
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS