wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2021-08-05| artykuł sponsorowany | Teledetekcja, Sprzęt, Software

Specjalistyczny pakiet programów TerraSolid gratis przy zakupie DJI Zenmuse L1 & Matrice 300 RTK

Firma NaviGate – pierwszy autoryzowany dystrybutor DJI Enterprise w Polsce, a także złoty partner DJI – ogłasza najnowszą promocję. Do każdego zestawu Matrice 300 RTK & DJI Zenmuse L1 otrzymasz całkowicie za darmo pakiet programów od firmy TerraSolid, oprogramowanie DJI Terra w wersji Pro i odbiornik GNSS Trimble Catalyst. Więcej informacji o promocji znajduje się na stronie NaviGate.


Specjalistyczny pakiet programów TerraSolid gratis przy zakupie DJI Zenmuse L1 & Matrice 300 RTK

Skaner DJI Zenmuse L1 to zintegrowane rozwiązanie składające się z głowicy skanującej LiDAR Livox Avia, umożliwiające pozyskanie aż 240 000 pkt/s oraz rejestrację do 3 odbić. DJI Zenmuse L1 posiada wysoko precyzyjne IMU oraz 1-calową kamerę CMOS z mechaniczną migawką, która jest znana z bestsellerowego Phantoma 4 RTK. Całość znajduje się na 3-osiowym gimbalu, który gwarantuje stabilność urządzenia na pokładzie bezzałogowego statku powietrznego. Wraz z oprogramowaniem od firmy TerraSolid zestaw ten jest kompletnym rozwiązaniem dla wielu branż! Sensor można kupić osobno lub w zestawie z bezzałogowym statkiem powietrznym DJI Matrice 300 RTK.

W skład pakietu programów TerraSolid, które zostały specjalnie dostosowane do sensora DJI Zenmuse L1, wchodzi TerraScan, TerraModeler i Spatix.

TerraScan jest najpopularniejszym, profesjonalnym oprogramowaniem do przetwarzania oraz zarządzania danymi LiDAR. Głównymi jego cechami jest możliwość tworzenia danych wektorowych 3D, wykonanie automatycznej i półautomatycznej klasyfikacji chmur punktów, automatyczna wektoryzacja przewodów linii elektroenergetycznych oraz możliwość tworzenia modeli 3D budynków.

TerraModeler służy przede wszystkim do tworzenia, edytowania oraz wizualizacji modeli terenu. Głównymi jego cechami jest możliwość generowania oraz modyfikacji powierzchni TIN, tworzenie profili, przekrojów i map warstwicowych oraz możliwość obliczania objętości, w tym różnicy między dwoma modelami.

Spatix to przede wszystkim proste oraz przyjemne oprogramowanie CAD służące do tworzenia rysunków 3D. Posiada szereg potężnych narzędzi do tworzenia oraz edycji obiektów wektorowych. Korzystając z oprogramowania Spatix, możesz łatwo i intuicyjnie zarządzać swoimi danymi przestrzennymi oraz rysunkami 3D.

Do całego zestawu dodatkowo od firmy NaviGate otrzymasz GRATIS precyzyjny odbiornik GNSS – Trimble Catalyst, który idealnie nadaje się do pomiarów fotopunktów oraz punktów kontrolnych, a także specjalistyczne szkolenie LiDAR z wykorzystania i obróbki pozyskanych danych z całego systemu Matrice 300 RTK & Zenmuse L1.

Szczegółowe informacje o promocji, a także wymienionych produktach znajdują się na stronie NaviGate: navigate.pl/dji-zenmuse-l1-matrice-300-rtk

Firma NaviGate Sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem m.in. DJI Enterprise, Spectra Geospatial i Trimble w Polsce. Oprócz tego firma prowadzi Ośrodek Szkoleniowy NaviGate, w którym prowadzone są szkolenia w kategorii „szczególnej”, „otwartej” i specjalistyczne m.in. z fotogrametrii niskiego pułapu i technologii LiDAR. Firma NaviGate umożliwia klientom umówienie się na prezentację sprzętu w terenie w dowolnym miejscu w Polsce, a także w biurach w Krakowie i Warszawie.

NaviGate Sp. z o.o.
Dział Bezałogowych statków powietrznych
tel. 12 200-22-28 w. 104, 105 lub 106
e-mail: drony@navigate.pl

• Siedziba Główna Kraków
ul. Wadowicka 8a, 30-415 Kraków
• Oddział Warszawa
ul. Gościnna 7, 05-082 Blizne Łaszczyńskiego k. Warszawy


«« powrótwiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 1
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS