wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2021-08-02| GIS, Imprezy

GIScience 2021 coraz bliżej

W dniach 27-30 września w trybie on-line odbędzie się 11. międzynarodowa konferencja Geographic Information Science (GIScience 2021). Przy rejestracji do 6 sierpnia obowiązują niższe stawki za uczestnictwo w wydarzeniu.


GIScience 2021 coraz bliżej

Konferencja, organizowana przez Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, pierwotnie miała się obyć we wrześniu 2020 r. w stolicy Wielkopolski. Z powodu pandemii COVID-19 została przesunięta o rok i „przeniesiona do internetu”.

W programie wydarzenia znalazły się m.in.:
• dwa przemówienia plenarne,
• seminarium tematyczne „Integrated qualitative and quantitative data in geodiversity mapping”,
• pięć warsztatów (1: Advancing Movement Data Science; 2: Methods, Models, and Resources for Geospatial Knowledge Graphs and GeoAI; 3: 3rd International Workshop on Spatial Cognition and Artificial Intelligence; 4: GeoScale – 1st International Workshop for Scalable Geographic Methods and Computing Platforms; 5: Social Sensing: Analysing Human-generated Data),
• trzy dni sesji.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęła redakcja miesięcznika GEODETA i portalu Geoforum.pl.

GIScience to wiodąca impreza z zakresu nauk o informacji geograficznej (GIS). Poprzednie spotkania z serii GIScience miały miejsce w: Melbourne (2018 r.), Montrealu (2016 r.), Wiedniu (2014 r.), Columbus (2012 r.), Zurychu (2010 r.), Park City (2008 r.), Münster (2006 r.), College Park (2004 r.), Boulder (2002 r.) i Savannah (2000 r.). Odbywająca się co dwa lata konferencja jest za każdym razem miejscem spotkań kilkusetosobowego grona specjalistów ze środowiska akademickiego, biznesowego i administracyjnego z całego świata, prezentujących i dyskutujących zagadnienia z zakresu nowych idei i technik w dziedzinie informacji geograficznej.

Organizatorzy


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plwiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Akademia INSPIRE w Norwegii
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS