wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2021-04-28| Geodezja, GIS, Sprzęt, Imprezy

Skanowanie i modelowanie najbliższymi tematami webinariów Szkoły Pomiarów TPI

Znane są już terminy oraz agendy najbliższych dwóch bezpłatnych webinariów organizowanych w ramach XXIV Szkoły Pomiarów online.


Skanowanie i modelowanie najbliższymi tematami webinariów Szkoły Pomiarów TPI

1. Skanowanie i modelowanie architektoniczne

Odbędzie się 11 maja w godzinach 9.00-10.30. Uczestnicy będą mieli możliwość poznania podstaw skanowania z wykorzystaniem skanerów Faro oraz oprogramowanie Faro Scene. Organizator planuje pokazać praktyczne wykorzystanie pozyskanych danych do stworzenia modelu istniejącego obiektu na przykładzie modernizowanej nowej siedziby firmy TPI w oprogramowaniu Autodesk Revit. Webinarium będzie prowadzone pod kątem potrzeb architektów i projektantów.

Link do strony spotkania, skąd można przejść do rejestracji na platformie GoToWebinar: Webinar dla Architektów

2. Skanowanie i modelowanie przemysłowe

Odbędzie się 18 maja w godzinach: 9.00-10.30. Podczas webinarium omówione zostaną podstawy skanowania z wykorzystaniem skanerów Faro oraz oprogramowanie Faro Scene. Uczestnicy poznają praktyczne wykorzystanie pozyskanych danych do stworzenia modelu istniejących konstrukcji oraz instalacji obiektu w oprogramowaniu Faro As-Built Modeler lub ClearEdge 3D EdgeWise. Webinarium przeznaczone jest dla branży przemysłowej.

Link do strony webinarium, skąd można przejść do rejestracji na platformie GoToWebinar: Webinar dla branży przemysłowej

Przypominamy, że wszystkie webinaria są darmowe, a po ich zakończeniu wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający udział.

Dodatkowo każdy słuchacz otrzyma kupon o wartości 100 zł uprawniający do zniżki przy zakupie udziału w tradycyjnej, jesiennej Szkole Pomiarów, która – mamy nadzieję – będzie mogła się już odbyć.

Najaktywniejsi będą również mogli zgłaszać się do wybranego biura TPI (Warszawa, Poznań, Kraków, Wrocław, Gdańsk) po odbiór firmowych prezentów. Warunkiem jest udział w minimum 3 szkoleniach organizowanych przez warszawską spółkę.


Patronat medialny nad spotkaniami objęła redakcja miesięcznika GEODETA i portalu Geoforum.pl

Źródło: TPI


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plwiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Symulacja przerwania wału powodziowego
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS