wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2021-04-12| GNSS, Geodezja, GIS, Sprzęt, Software

NAWI 2021: kompleksowo o nowościach na rynku nawigacji satelitarnej

Z Geoforum.pl można już pobierać NAWI 2021 – najnowszą edycję bezpłatnego niezbędnika sprzętowego GEODETY. Publikację polecamy przede wszystkim tym, którzy zastanawiają się nad zakupem odbiornika RTK, sprzętu klasy GIS lub stacji referencyjnej.


NAWI 2021: kompleksowo o nowościach na rynku nawigacji satelitarnej

Jak co roku kluczowym elementem NAWI są zestawienia sprzętu dostępnego w ofercie krajowych dystrybutorów. Tym razem uzbierała się rekordowa liczba instrumentów – aż 225, z czego 55 to nowości! Wśród nich jest 102 odbiorników GNSS-RTK, 87 klasy GIS i rejestratorów oraz 36 instrumentów dla stacji referencyjnych. Jest zatem w czym wybierać. Aby ten wybór nie przyprawiał o ból głowy, wszystkie te instrumenty zestawiliśmy wg kilkudziesięciu najważniejszych parametrów.

Jednak NAWI to nie tylko tabele. By Czytelnicy nie czuli się przytłoczeni przez wielostronicowe zestawienia, w niezbędniku publikujemy również artykuł, w którym przybliżamy kluczowe trendy w ofercie precyzyjnych odbiorników GNSS, a te zmieniają się w całkiem szybkim tempie. Prezentujemy ponadto plany rozwoju poszczególnych systemów nawigacji satelitarnej. Warto się z nimi zapoznać, bo już za kilka lat część z szykowanych zmian może znacząco zmienić sposób, w jaki korzystamy z odbiorników GNSS. Łamy NAWI 2021 oddajemy także dystrybutorom sprzętu pomiarowego, którzy zaprezentują wybrane odbiorniki czy unikatowe elementy swojej oferty.

Pobierz NAWI 2021 jako flipbook lub plik PDF

Redakcja


«« powrótwiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Sztuczna inteligencja kartuje drogi
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS