wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2021-03-22| Imprezy

Zapowiedź obchodów Światowego Dnia Geodety

Już jutro wieczorem (23 marca) odbędą się obchody Światowego Dnia Geodety, oczywiście w formule wirtualnej.


Zapowiedź obchodów Światowego Dnia Geodety

Światowy Dzień Geodety jest wspólnym pomysłem Europejskiej Organizacji Geodetów (CLGE) oraz amerykańskiej National Society of Professional Surveyors (NSPS) wspieranym przed Międzynarodową Federację Geodetów (FIG). Inicjatywę podjęto w 2018 roku, termin święta wyznaczając na 21 marca.

W tym roku obchody przesunięto jednak o dwa dni. Odbędą się one 23 marca w formie wirtualnego spotkania organizowanego przez CLGE. Rozpocznie się ono o godzinie 21:00 czasu polskiego. W programie przewidziano m.in. wystąpienia przedstawicieli FIG, CLGE oraz Parlamentu Europejskiego, prezentację pod hasłem „Kobiety w geodezji” oraz rozstrzygnięcie studenckiego konkursu CLGE.

Szczegóły


Informacje o innych nadchodzących konferencjach z zakresu GIS, geodezji i kartografii publikujemy w dziale Geokonferencje

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
info dla tępaków: International Federation of Surveyors, FIG; Council of European Geodetic Surveyors. radzę wrócić do szkoły dla geodezyjnych idiotów i dorobić magistra.
 3 
odpowiedz zgłoś
Dzień jak co dzień. Mierniczy czy Geodeta, wsio rawno :)
 1 
odpowiedz zgłoś
geodeta czy mierniczy ? W Polsce nie ma geodetów są mierniczy tak jak chcą niektórzy.
 1 
odpowiedz zgłoś
odp: geodeta czy mierniczy ? Dzień mierniczego też będzie 1 kwietnia.
 1 
 1 
odpowiedz zgłoś
3 komentarzewiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Mazurska perełka architektury w chmurze punktów
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS