wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2021-02-19| Imprezy

Zaproszenie na Rajd Geodetów

SGP Zarząd Oddziału w Warszawie zaprasza na XLV Rajd Geodetów, który odbędzie się w dniach 24-26 września br. w Popowie.


Zaproszenie na Rajd Geodetów
Zaplanowano 2 etapy Rajdu: dzienny (trasa ok. 10 km) i nocny (3 km). Odbędą się także zawody sportowo-rekreacyjne oraz szkolenia z zakresu sprzętu geodezyjnego i metod pomiarów.

Każde przedsiębiorstwo (instytucja) do udziału w Rajdzie może zgłosić dowolną liczbę drużyn (w składach 2-10-osobowych). Będzie prowadzona klasyfikacja drużyn i przedsiębiorstw. Zwycięży drużyna, która zdobędzie największą liczbę punktów. W przypadku przedsiębiorstw zwycięży to, którego dwie najlepsze drużyny w sumie zdobędą największą liczbę punktów.

Wydarzenie odbędzie się pod honorowym patronatem Głównego Geodety Kraju.

Szczegóły

Źródło: Organizatorzy


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
SGP Czyli służba geodezyjna i kartograficzna taką mi ścieżkę zdrowia codziennie fundująże ich rajd mi zupełnie jest niepotrzebny. Niech sami sobie w nocy po lesie biegają. Tyle przynajmniej będą w terenie. A i jest nadzieja, że tacy z nich terenowcy,że może paru już w tym lesie zostanie na dłużej. Im ich mniej będzie w urzędach tym dla wszystkich będzie lepiej.
 3 
 10 
odpowiedz zgłoś
odp: SGP ciekawą inicjatywą byłby nie rajd, ale ofFroaad geodetów w ich firmowych autach. Dało by nam to prawdziwy obraz stanu branży. Te 20-to letnie terenówki, może jakiś Duster z LPG (wtedy nie 4x4, więc się nie nada) albo nawet leciwe Passatów czy Fabie. Chyba że prezesi większych firm by wzięli tylko udział, oni czasem mają jakieś L200 czy chociaż Vitarę, ale to w teren nie jeździ. No, okleić na czas rajdu te auta logiem SGP, pokazać w mediach, jak to wygląda - duma i honor, etos, prestiż...
 1 
 6 
odpowiedz zgłoś
odp: odp: SGP Nie ważne jakim autem jeździsz - najważniejsze, że BAZ zazdrości nam cały świat...
 3 
zgłoś
odp: odp: SGP no tak, zapomniałem - koniecznie w trasie rajdu należałoby się posługiwać do nawigacji wyłącznie najnowocześniejszą bazą BDOT500, wydaną uczestnikom w GML-u albo w postaci drukowanej, za opłatą do dowolnych celów.
 8 
zgłoś
@ Z uwagi na objęcie patronatu przez pewne osoby sporo drużyn nie weźmie udziału w rajdzie.Szkoda.
 1 
 2 
odpowiedz zgłoś
A czy Pan Waldek będzie na tym rajdzie?
 4 
odpowiedz zgłoś
odp: A czy Pan Waldek Nie bo to Rajd Geodetów.
 1 
 5 
odpowiedz zgłoś
odp: odp: A czy Pan Waldek Aaa no tak ????
 2 
zgłoś
3 komentarzewiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Skanery laserowe pomagają kręcić "Grę o tron"
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS