wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2021-01-07| Geodezja, GIS, Imprezy

GGK zaprezentuje laureatów swoich konkursów

19 stycznia odbędzie się wideokonferencja, na której główny geodeta kraju zaprezentuje laureatów konkursu na najlepszy PODGiK oraz na najlepsze wykorzystanie danych i usług GUGiK.


GGK zaprezentuje laureatów swoich konkursów

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10:00 na platformie Zoom (Meeting ID: 830 4429 1980, Passcode: 070162). Udział w nim jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji.

Przypomnijmy, że laureatów plebiscytu na najlepszy PODGiK poznaliśmy w marcu 2020 r. Po podliczeniu blisko 2 tys. głosów zwycięzcą okazał się ośrodek dokumentacji w Mińsku Mazowieckim. Na podium znalazły się ponadto ODGiK-i w: Wejherowie, Jarosławiu oraz Nowym Dworze Mazowieckim.

Konkurs na najlepsze wykorzystanie danych i usług GUGiK rozstrzygnięto z kolei pod koniec grudnia. W kategorii ogólnodostępnej aplikacji lub serwisu zwyciężyła wtyczka Pobieracz danych GUGiK firmy EnviroSolutions. Za najlepsze komercyjne rozwiązanie uznano z kolei aplikacje D-Geo i C-Geo firmy Softline Plus.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Ale to jest jakieś głosowanie publiczności, czy Cysarz łaskawie wskaże dłonią mówiąc o ten. Ten jest najlepszy, a potem z Malinowskim pójdą na... kawę, znaczy GGK pójdzie.
odpowiedz zgłoś
i tak wygra Mińsk Mazowiecki to przecież oczko w głowie Prezesa. Pan Waldemar nie może wyróżnić innego. Mistrz jest jeden - najlepszy
odpowiedz zgłoś
2 komentarzezobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Pożar w Wólce Kosowskiej okiem satelity
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS