wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-12-09| Geodezja, GIS

GUGiK nagrodzi aplikacje wykorzystujące jego dane i usługi

Główny geodeta kraju ogłosił konkurs na aplikacje lub serwisy internetowe, które w ciekawy i praktyczny sposób wykorzystują dane przestrzenne i usługi udostępniane przez Główny Urząd Geodezji i Kartografii.


GUGiK nagrodzi aplikacje wykorzystujące jego dane i usługi

Prace mogą być zgłaszane w dwóch kategoriach:

 1. Ogólnodostępna aplikacja lub serwis internetowy wykorzystujący dane przestrzenne i usługi GUGiK.
 2. Komercyjna aplikacja lub serwis internetowy wykorzystujący dane przestrzenne i usługi GUGiK.

Zgłoszenia można przesyłać do 17 grudnia na adres gugik.swz@gugik.gov.pl. Zwycięzców (maksymalnie trzech w każdej kategorii) wyłoni jury składające się z trzech pracowników GUGiK. Wyniki konkursu poznamy 21 grudnia. Zwycięzcy mogą liczyć na statuetkę oraz zestaw upominków GUGiK.

To pierwszy tego typu konkurs GUGiK, choć wcześniej Urząd organizował podobne wydarzenia, ale dotyczące konkretnych usług, np. ULDK i KIEG bądź wyznaczania wysokości na podstawie NMT.

Regulamin konkursu

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Ja widziałbym takie aplikacje: 1. "Sprawdź czy na tej działce zbuduję swój dom" Program powinien sprawdzać wymiary działek linie zabudowy z planów zagospodarowania przestrzennego i przeznaczenie w miejscowym planie
odpowiedz zgłoś
Czy mogę nieśmiało zapytać jak zakończył się konkurs na aplikację popularyzującą BDOT10k za 100 tysięcy ? Kto wygrał, gdzie efekty ? Numer referencyjny: BDG-ZP.2610.22.2020.IZ. Na BIP nie ma wyników w postępowaniu o zamówienie publiczne.
 1 
odpowiedz zgłoś
Może chodzi o jeden program do PZGiK Jeśli, tak to bardzo popieram, bo mam już dość tych lokalnych, szemranych formatów i programików do ich tworzenia.
odpowiedz zgłoś
Proszę poprawić tytuł Powinno być: GUGiK nagrodzi aplikacje wykorzystujące "jego" dane i usługi
 1 
odpowiedz zgłoś
4 komentarzewiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Najdokładniejsza mapa magnetyczna Ziemi
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS