wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-11-05| Geodezja, Przetargi

Podpisano 4 umowy na cyfryzację zachodniopomorskich baz

Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego poinformował o rozstrzygnięciu ostatnich czterech części w przetargu na dostosowanie geodezyjnych baz danych, cyfryzację i digitalizację rejestrów publicznych i ewidencji.


Podpisano 4 umowy na cyfryzację zachodniopomorskich baz

Za założenie i dostosowanie baz BDOT500 i GESUT w powiecie szczecineckim odpowiedzialna będzie firma MGGP SA z Tarnowa, za co otrzyma 1,16 mln zł (105% budżetu tej części). W powiecie goleniowskim to samo zadanie realizować będzie firma Tukaj Mapping Central Europe z Krakowa. Wartość podpisanego z nią kontraktu to 1,04 mln zł (106% budżetu). Z kolei za 354 tys. zł (79% budżetu) bazy BDOT500 i GESUT w Świnoujściu założy firma OPGK Rzeszów. Ostatnie rozstrzygnięcie dotyczy modernizacji EGiB w powiecie świdwińskim. Umowę na te prace o wartości 369 tys. zł (42% budżetu) podpisano ze spółką Geopil z Bydgoszczy.

Są to ostatnie rozstrzygnięcia 32-częściowego przetargu o wartości 27 mln zł, który rozpisano w maju br. W jego ramach udało się podpisać 19 umów (pozostałe rozstrzygnięcia: 1, 2, 3, 4). Ponadto z powodu braku chętnych lub zbyt drogich ofert zamawiający unieważnił 13 części. Wszystkie one są przedmiotem drugiego przetargu ogłoszonego na początku września.

Zamówienie jest częścią projektu „Budowa Regionalnej Infrastruktury Informacji Przestrzennej Województwa Zachodniopomorskiego” o wartości blisko 56 mln zł współfinansowanego ze środków RPO WZ na lata 2014-2020. Jest on realizowany przez UMWZ wspólnie z 21 powiatami i miastami na prawach powiatu.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
42 % BUDŻETU w Świdwinie ostro.
 1 
odpowiedz zgłośzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
World Trade Center w obiektywie Stanisława Nazalewicza
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS