wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-09-22| Geodezja, Przetargi, Kataster

Kolejne umowy na modernizację baz w woj. zachodniopomorskim

Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego podpisał cztery kolejne umowy na realizację kompleksowego zamówienia obejmującego dostosowanie baz danych, cyfryzację i digitalizację rejestrów publicznych i ewidencji oraz opracowanie metadanych. Ich łączna wartość to blisko 3,8 mln zł brutto.


Kolejne umowy na modernizację baz w woj. zachodniopomorskim
Podpisane umowy obejmują:
• założenie i dostosowanie baz BDOT500 i GESUT, redakcję i uczytelnienie cyfrowej mapy zasadniczej oraz utworzenie standardowych opracowań kartograficznych w powiecie kołobrzeskim (część 8) – zamówienie zrealizuje konsorcjum firm ZUGiK Pryzmat Warszawa oraz ZUGiK Pryzmat Częstochowa za 1,2 mln zł (budżet zamawiającego wynosił 1,4 mln zł);
• założenie i dostosowanie baz BDOT500 i GESUT w powiecie choszczeńskim (część 15) – 19E Sp. z o.o. z Wrocławia za 976 tys. zł (budżet 709 tys. zł);
• modernizcję bazy EGiB dla Szczecina (część 29) – konsorcjum szczecińskich firm Geosit oraz Geosystem za 726 tys. zł (budżet 899 tys. zł);
• aktualizację BDOT10k i opracowanie standardowych opracowań kartograficznych w województwie (część 31) – spółka Gispro ze Szczecina za 945 tys. zł brutto (budżet 1,5 mln zł).

Przypomnijmy, że w ramach tego przetargu wcześniej podpisano jedynie umowę na aktualizację bazy BDOT10k i opracowanie standardowych opracowań kartograficznych dla powiatów: sławieńskiego, choszczeńskiego, białogardzkiego, świdwińskiego, drawskiego, wałeckiego i szczecineckiego. Zamawiający gotowy był wydać na te prace ponad 1,5 mln zł. Ostateczna wartość umowy to niecałe 800 tys. zł. Kontrakt o takiej wartości zawarto z firmą OPGK Olsztyn.
Natomiast z powodu braku chętnych lub zbyt drogich ofert zamawiający unieważnił 13 z 32 części i 9 września rozpisano ponownie przetarg dla tych nierozstrzygniętych części (otwarcie ofert zaplanowano na 24 września).

Zamówienie ogłoszono w ramach realizacji projektu „Budowa Regionalnej Infrastruktury Informacji Przestrzennej Województwa Zachodniopomorskiego” o wartości blisko 56 mln zł współfinansowanego ze środków RPO WZ na lata 2014-2020. Jest on realizowany przez UMWZ wspólnie z 21 powiatami i miastami na prawach powiatu.

AW


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geospatial Revolution, odc. 4
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS