wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-09-18| GIS, Przetargi

Rusza aktualizacja zachodniopomorskiej BDOT10k

Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego podpisał pierwszą z dwóch umów na aktualizację bazy BDOT10k i opracowanie standardowych opracowań kartograficznych.


Rusza aktualizacja zachodniopomorskiej BDOT10k

Prace maja zostać wykonane dla powiatów: sławieńskiego, choszczeńskiego, białogardzkiego, świdwińskiego, drawskiego, wałeckiego i szczecineckiego. Termin ich realizacji wyznaczono na 13 miesięcy.

Zamawiający gotowy był wydać na te prace ponad 1,5 mln zł. Ostateczna wartość umowy to niecałe 800 tys. zł. Kontrakt o takiej wartości zawarto z firmą OPGK Olsztyn.

Dodajmy, że na podpisanie czeka również umowa na aktualizację BDOT10k w powiatach: kołobrzeskim, goleniowskim, gryfickim, kamieńskim, łobeskim, stargardzkim oraz w Świnoujściu. Dla tej części dokonano już wyboru najkorzystniejszej oferty. Złożyła ją firma Gispro ze Szczecina. Wartość jej oferty to 945 tys. zł, co stanowi 62% budżetu zamawiającego.

JK


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Co tak tanio .
odpowiedz zgłoś
odp: Co tak tanio bo wykonujący zadanie za nic nie odpowiada a zostanie wykonane to co ma być dla świętego spokoju, by było z czymś tam zgodne. Wykonawca działający na zlecenie GUGiK oraz Starostw Powiatowych nie podlega żadnym weryfikacjom. W sumie jak przedstawi wynikowe g.... to i tak kasę dostanie.
 2 
odpowiedz zgłoś
odp: odp: Co tak tanio Piszesz wnioskując na swoim przykładzie ? BTW tu nie ma starosty ani GUGiKu ?
 2 
zgłośzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Najdokładniejsza mapa magnetyczna Ziemi
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS