Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2006-03-25| Geodezja, GIS, Mapy, Firma, Software

Autodesk wprowadza na rynek AutoCAD 2007 i AutoCAD LT 2007


Firma Autodesk poinformowała o wprowadzeniu na rynek nowej wersji swego sztandarowego produktu - oprogramowania AutoCAD.
Nowy AutoCAD 2007 daje użytkownikom swobodę pracy w zintegrowanym środowisku i umożliwia realizację skomplikowanych projektów koncepcyjnych, jak również opracowywanie szczegółowej dokumentacji technicznej. W AutoCAD 2007 uwzględniono uwagi ponad 1000 użytkowników z całego świata, którzy testowali wersję „beta” tego oprogramowania.
Platforma AutoCAD 2007 nadaje się zarówno do prowadzenia wielkich projektów, jak i prostych zadań. Intuicyjny interfejs użytkownika pozwoli m.in. na szybkie i proste tworzenie oraz modyfikowanie kształtów. Wiele nowych funkcji umożliwi klientom z różnych branż prowadzenie pełnej analizy przygotowywanych projektów już na początkowym etapie prac. Z kolei projektowanie koncepcyjne uprości i przyspieszy wybór właściwego rozwiązania spośród różnych wariantów. Informacje wprowadzone na etapie koncepcyjnym mogą być bowiem wykorzystywane ponownie przy opracowywaniu szczegółowej dokumentacji projektowej.

Ulepszenia w nowej wersji AutoCAD-a zostały wykorzystane w rozwiązaniach branżowych Autodesku. Zdecydowanie usprawniono środowisko modelowania trójwymiarowego, znacząco ulepszono także wymienność danych i współpracę pomiędzy oprogramowaniem AutoCAD a Autodesk Revit i Autodesk Inventory.
Dzięki zestandaryzowaniu rozwiązań stosowanych w różnych liniach produktów Autodesku, klienci będą mogli korzystać z aplikacji branżowych do przenoszenia środowiska 3D na kolejne poziomy w procesie projektowania.
Równolegle firma wprowadziła na rynek oprogramowanie AutoCAD LT 2007. W nowej edycji zwiększono wydajność rutynowych prac kreślarskich i dodano narzędzia służące do dynamicznego tworzenia bloków oraz do zarządzania warstwami.

Zarówno AutoCAD 2007, jak AutoCAD LT 2007 są dostępne na rynku od 23 marca br. w wersjach: angielskiej, niemieckiej i japońskiej. W kolejnych miesiącach będą wprowadzane następne wersje językowe.

Autodesk


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Intergeo 2022 - 10 technologicznych trendów w geodezji
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS