wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2006-03-25| Geodezja, GIS, Mapy, Firma, Software

Autodesk wprowadza na rynek AutoCAD 2007 i AutoCAD LT 2007


Firma Autodesk poinformowała o wprowadzeniu na rynek nowej wersji swego sztandarowego produktu - oprogramowania AutoCAD.
Nowy AutoCAD 2007 daje użytkownikom swobodę pracy w zintegrowanym środowisku i umożliwia realizację skomplikowanych projektów koncepcyjnych, jak również opracowywanie szczegółowej dokumentacji technicznej. W AutoCAD 2007 uwzględniono uwagi ponad 1000 użytkowników z całego świata, którzy testowali wersję „beta” tego oprogramowania.
Platforma AutoCAD 2007 nadaje się zarówno do prowadzenia wielkich projektów, jak i prostych zadań. Intuicyjny interfejs użytkownika pozwoli m.in. na szybkie i proste tworzenie oraz modyfikowanie kształtów. Wiele nowych funkcji umożliwi klientom z różnych branż prowadzenie pełnej analizy przygotowywanych projektów już na początkowym etapie prac. Z kolei projektowanie koncepcyjne uprości i przyspieszy wybór właściwego rozwiązania spośród różnych wariantów. Informacje wprowadzone na etapie koncepcyjnym mogą być bowiem wykorzystywane ponownie przy opracowywaniu szczegółowej dokumentacji projektowej.

Ulepszenia w nowej wersji AutoCAD-a zostały wykorzystane w rozwiązaniach branżowych Autodesku. Zdecydowanie usprawniono środowisko modelowania trójwymiarowego, znacząco ulepszono także wymienność danych i współpracę pomiędzy oprogramowaniem AutoCAD a Autodesk Revit i Autodesk Inventory.
Dzięki zestandaryzowaniu rozwiązań stosowanych w różnych liniach produktów Autodesku, klienci będą mogli korzystać z aplikacji branżowych do przenoszenia środowiska 3D na kolejne poziomy w procesie projektowania.
Równolegle firma wprowadziła na rynek oprogramowanie AutoCAD LT 2007. W nowej edycji zwiększono wydajność rutynowych prac kreślarskich i dodano narzędzia służące do dynamicznego tworzenia bloków oraz do zarządzania warstwami.

Zarówno AutoCAD 2007, jak AutoCAD LT 2007 są dostępne na rynku od 23 marca br. w wersjach: angielskiej, niemieckiej i japońskiej. W kolejnych miesiącach będą wprowadzane następne wersje językowe.

Autodesk


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Sztuczna inteligencja kartuje drogi
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS