wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Ewolucja OSM od 2006 do 2018 roku
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2006-03-25| Geodezja, GIS, Mapy, Firma, Software

Autodesk wprowadza na rynek AutoCAD 2007 i AutoCAD LT 2007


Firma Autodesk poinformowała o wprowadzeniu na rynek nowej wersji swego sztandarowego produktu - oprogramowania AutoCAD.
Nowy AutoCAD 2007 daje użytkownikom swobodę pracy w zintegrowanym środowisku i umożliwia realizację skomplikowanych projektów koncepcyjnych, jak również opracowywanie szczegółowej dokumentacji technicznej. W AutoCAD 2007 uwzględniono uwagi ponad 1000 użytkowników z całego świata, którzy testowali wersję „beta” tego oprogramowania.
Platforma AutoCAD 2007 nadaje się zarówno do prowadzenia wielkich projektów, jak i prostych zadań. Intuicyjny interfejs użytkownika pozwoli m.in. na szybkie i proste tworzenie oraz modyfikowanie kształtów. Wiele nowych funkcji umożliwi klientom z różnych branż prowadzenie pełnej analizy przygotowywanych projektów już na początkowym etapie prac. Z kolei projektowanie koncepcyjne uprości i przyspieszy wybór właściwego rozwiązania spośród różnych wariantów. Informacje wprowadzone na etapie koncepcyjnym mogą być bowiem wykorzystywane ponownie przy opracowywaniu szczegółowej dokumentacji projektowej.

Ulepszenia w nowej wersji AutoCAD-a zostały wykorzystane w rozwiązaniach branżowych Autodesku. Zdecydowanie usprawniono środowisko modelowania trójwymiarowego, znacząco ulepszono także wymienność danych i współpracę pomiędzy oprogramowaniem AutoCAD a Autodesk Revit i Autodesk Inventory.
Dzięki zestandaryzowaniu rozwiązań stosowanych w różnych liniach produktów Autodesku, klienci będą mogli korzystać z aplikacji branżowych do przenoszenia środowiska 3D na kolejne poziomy w procesie projektowania.
Równolegle firma wprowadziła na rynek oprogramowanie AutoCAD LT 2007. W nowej edycji zwiększono wydajność rutynowych prac kreślarskich i dodano narzędzia służące do dynamicznego tworzenia bloków oraz do zarządzania warstwami.

Zarówno AutoCAD 2007, jak AutoCAD LT 2007 są dostępne na rynku od 23 marca br. w wersjach: angielskiej, niemieckiej i japońskiej. W kolejnych miesiącach będą wprowadzane następne wersje językowe.

Autodesk


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt